Horoskop Bliźnięta Grudzień 2021

Grudzień będzie miesiącem odkrywania nowych możliwości i dodatkowych pokładów kreatywności.

Postaraj się w tym czasie lepiej zrozumieć siebie i swoje potrzeby. To właśnie te ukryte pokłady możliwości mogą popychać do głębszej analizy siebie. Czas ten będzie niezwykle owocny, pamiętaj, że lepsze zrozumienie samego siebie to większe zadowolenie i satysfakcja z życia.

Druga połowa grudnia 2021 będzie czasem podwojonego entuzjazmu – świątecznych dekoracji i prezentów w celu sprawienia radości swoim najbliższym. Wiele bliźniąt nie będzie obchodzić świąt w swoim aktualnym domu, może to oznaczać wyprawę w rodzinne strony.

Wybredne Bliźnięta pod koniec roku zdecydują się na związek. Natomiast atmosfera par zostanie w grudniu zakłócona przez kłótnie z drugą połówką, które nie będą miały poważnych podstaw.

W kwestii finansów nie będzie to łatwy miesiąc. W grudniu Bliźnięta będą musiały zmierzyć się z nagłymi wydatkami, które mogą doprowadzić do problemów finansowych.

Skorzystaj z pomocy naszych ekspertek i poznaj swój indywidualny horoskop za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Galina

Od pond 5 lat zajmuję się wykonywaniem indywidualnych horoskopów zodiakalnych. Zapraszam, jeśli chcesz poznać co, mówią o Tobie gwiazdy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 20

Wyślij SMS o treści: STREFA.20(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Olga

Specjalizuję się w związkach. Potrafię określić, czy dany związek ma opaczność z góry. Analizuję również ogólny stan ludzkiej energii.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 21

Wyślij SMS o treści: STREFA.21(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Oriana

Jestem doświadczonym astrologiem. Na podstawie daty urodzenia potrafię pomóc podjąć właściwe decyzje w życiu i przywrócić harmonię.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 22

Wyślij SMS o treści: STREFA.22(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Maja

Pracuję z astrologią, numerologią i praktykami runicznymi. Runy to wspaniałe narzędzie do codziennej pracy i trafny drogowskaz dla moich klientów.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 23

Wyślij SMS o treści: STREFA.23(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.