Wróżba z kart klasycznych

Kiedy słyszymy o wróżbach to naszym pierwszym skojarzeniem jest tarot. Nic w tym dziwnego, ponieważ wiele mówi się o tarocie, natomiast karty klasyczne w rękach doświadczonego wróżbity również świetnie sprawdzają się w odkrywaniu przyszłości i rozwiązywaniu życiowych problemów. Karty klasyczne w odróżnieniu od tarota mają zupełnie inne właściwości, jednak nie są ich przeciwieństwem, tylko uzupełnieniem. Na naszym portalu znajdziesz wiele doświadczonych wróżbitów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z kartami klasycznymi.

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Historia kart klasycznych

Powszechne kary klasyczne mają bardzo bogatą historię, ponieważ już w XIV w. dotarły do Europy z Persji. Klasyczne karty wywodzą się ze wszystkim znanego domina i przez wiele lat stanowiły odmianę tej gry.  Początkowo karty klasyczne były dostępne dla nielicznych, ponieważ były ręcznie malowane, co wpływało na ich cenę. Sytuacja uległa zmianie dopiero po upowszechnieniu druku, kiedy cena kart klasycznych gwałtownie spadła.

 

Początkowy wygląd kart

Początkowo nie było kolorów kart, odpowiednikiem ich były:maczugi, puchary, miecze i monet. Od XIV w. wygląd kart klasycznych ewoluował pod wpływem różnych kultur, przez co w różnych krajach talia miała odmienne symbole. Arabowie dodali dopiero kolory, figury i numerację kart. Ostatecznie to francuski wzór się stał ogólnie przyjętym standardem i transportowano go do Europy.

Wróżenie z kart klasycznych

We wróżeniu z kart klasycznych, każda karta ma swoją symbolikę w zależności od figury i swojego koloru. Doświadczony wróżbita potrafi interpretować układ postawionych kart we właściwy sposób. Wróżenie z kart klasycznych przetrwało do dziś i świetnie dopełnia powszechnego tarota.