Jasnowidz na telefon

Jasnowidzenie to dar, który umożliwia poznanie przyczyny określonej sytuacji i zajrzenie w przyszłość. Profesjonalny jasnowidz sprawnie udzieli odpowiedzi na temat teraźniejszości. Natomiast uzyskanie wglądu w przyszłość ukazuje mu obraz przyszłości na aktualną chwilę, która jest warunkowana poprzez twoje wzorce. Oznacza to, że wizyta u jasnowidza pozwoli Ci odwrócić negatywny tok wydarzeń w twoim życiu i utwierdza, że nie wszystko jest przesądzone ostatecznie.

W tej sekcji naszego serwisu znajdziesz jasnowidzów na telefon, którzy używają swojego daru do pomocy bliźnim. Wybierz dostępne osoby, pod jego zdjęciem znajdziesz telefon do jasnowidza. Po wprowadzeniu numeru musisz następnie podać jego numer wewnętrzny, który jest widoczony na profilu eksperta.

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach, trudności w pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Czy przepowiednia to wyrok?

Absolutnie nie, jasnowidz to osoba, która potrafi ujrzeć przyszłość z perspektywy aktualnego miejsca, w jakim znajduje się dana osoba. Oznacza to, że nie wszystko jest przesądzone i wizyta u jasnowidza może okazać się zbawienna. Idealnym przykładem są kwestie zdrowotne, jasnowidz podczas sesji może przekazać informacje o czyhających na osobę zagrożeniach zdrowotnych. Tym samym tłumacząc, jakie kroki należy podjąć w celu zminimalizowania tego ryzyka. Dzięki prognozowaniu przyszłości możesz pomóc własnej osobie podjąć trafną decyzję. Jeśli szukasz odpowiedzi na trapiący problem, to nasi eksperci są do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Wystarczy telefon komórkowy i chwila czasu, a krótki czas oczekiwania na połączenie z ekspertem nie nadwyręży Twojego portfela. Wszyscy nasi eksperci cechują się wieloletnim doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Przed skorzystaniem z usługi zapoznaj się z informacjami dostępnymi na profilach wróżbitów i opiniami naszych klientów.