Wróżka SMS

Wróżby przez Internet pozwalają uzyskać pomoc eksperta z każdego miejsca i o dowolnej porze, ponieważ działają przez 24 godziny na dobę. Jest to szczególnie istotne w aktualnych czasach, w których przystało nam żyć. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszej społeczności, uruchomiliśmy możliwość połączenia się z naszymi ekspertami z dziedziny Ezoteryki za pomocą wiadomości tekstowych. Od dziś tania wróżka SMS umożliwia uzyskanie pomocy jeszcze prościej i taniej niż kiedykolwiek. Wróżby za pośrednictwem wiadomości tekstowych, to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy treść zapytania jest precyzyjna i pozwala na odpowiedź przy użyciu krótkiej wiadomości SMS.

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Wróżka przez SMS

Rozwój technologii daje nam wiele możliwości, wróżka przez wiadomość tekstową sprawia, że możesz w każdej chwili otrzymać odpowiedź na konkretne pytanie. Przewagą wróżb SMS jest wysoka dyskretność, dzięki czemu możesz skorzystać z pomocy profesjonalnego wróżbity gdziekolwiek jesteś. W celu skorzystania z usługi, wystarczy wysłać pytanie z odpowiednim prefiksem danego wróżbity na podany w profilu numer, odpowiedź dostaniesz najszybciej jak się da. Pamiętaj, by korzystać z porad aktualnie dostępnych specjalistów. Jeżeli zależy Ci na czasie otrzymania porady skorzystaj z wróżby online, a nasze wróżki odpowiedzą w kilka chwil.

Wróżka SMS - Kiedy korzystać z wróżb SMS?

Z wróżb można korzystać z dowolnego miejsca o dowolnej chwili. Jednak nie w każdym problemie jest to usługa idealna. Wróżba z kart tarota przez SMS dobrze sprawdza się przy otrzymywaniu odpowiedzi na konkretne pytania, gdzie zwięźle można trafnie odpowiedzieć na pytanie, W złożonych problemach z natury lepiej sprawdzają się rozmowy telefoniczne. Podczas rozmowy możemy przekazać więcej szczegółów danej sprawy i wdać się w swobodną rozmowę z wróżbitą, który postara się nas odpowiednio poprowadzić. Nawiązanie takiej relacji jest utrudnione za pośrednictwem wiadomości wyłącznie tekstowych. Nasi wróżbici wykorzystują w swojej pracy również karty anielskie i klasyczne, runy, zdolności jasnowidzenia oraz odprawiają rytuały. W celu podniesienia skuteczności usługi, warto przy wyborze odpowiedniej wróżki kierować się jej indywidualnym opisem dostępnym na profilu. 

Jak wysłać SMS do wróżki? Jak skorzystać z usług eksperta?

W celu skorzystania z wróżby SMS należy wysłać wiadomość tekstową na numer 7336. W treści pierwszej wiadomości podaj STREFA.NUMER danego eksperta i treść zapytania oraz datę urodzenia. Przykład takiej wiadomość – STREFA.1 Czy uda mi się dostać nową pracę? 28.02.1991.
 
Jeśli jesteś na naszej stronie na telefonie komórkowym, to wystarczy, że klikniesz przycisk „Napisz SMS”, automatycznie otworzy się okno wiadomości z wypełnionymi podstawowymi danymi.
Wróżka Bytom
Tarot Bytom

Jakie pytanie mogę zadać korzystając z porad?

Korzystając z usług wróżek możesz zapytać o dowolne kwestie, Doświadczony wróżbita dzięki kartom tarota potrafi znaleźć odpowiedzi na wiele trudnych pytań. Niestety nie ma usługi idealniej w każdym przypadku i za pośrednictwem wiadomości tekstowych powinno się zadawać konkretniejsze zapytania. W tym przypadku tarocistkę ogranicza liczba znaków w wiadomościach. Trudno jest poznać w takich warunkach całe otoczenie problemu. Zalecamy używanie usługi SMS do zadawania konkretnych pytań, takich jak:
  • Czy uda mi się dostać pracę?
  • Czy warto podjąć rozmowę o podwyżkę?
  • Czy mój związek przetrwa?
W przypadku bardziej skomplikowanych pytań zalecamy kontakt telefoniczny z doświadczoną tarocistką. Pamiętaj, że nie musisz już szukać sprawdzonego wróżbity lokalnie, do skorzystania z naszych usług wystarczy tylko telefon komórkowy – wróżby online są na wyciągnięcie ręki i pozwalają w prosty sposób wejść w świat Ezoteryki. Wróżby przez wiadomość tekstową, to rozwiązanie idealnie dla osób zagubionych i pochłoniętych codzienną pracą. Usługa wróżek SMS, to rozwiązanie również tańsze, ponieważ płaci się wyłącznie wysyłając wiadomość wychodzącą. W związku z tym, możesz uzyskać odpowiedź na swój telefon za zaledwie 3,69 zł brutto. Nasz ekspert pracujący z kartami tarota odpowiada na pytania w sposób zwięzły i rzeczowy, a przepowiednia będzie indywidualna i skuteczna. Przetestuj nasze usługi i przekonaj się o ich wysokiej jakości już dziś.