Wróżka SMS

Wróżby przez internet pozwalają uzyskać sprawnie pomoc eksperta z każdego miejsca i o dowolnej porze. Jest to szczególnie istotne w aktualnych czasach, w których przystało nam żyć. Wychodząc na przeciw oczekiwanią naszej społeczności, uruchomilismy możliwośc połączenia sie z naszymi ekspertami za pomocą wiadomości tekstowych. Od dziś tania wróżka SMS umożliwia uzyskanie pomocy jeszcze prościej i taniej niż kiedykolwiek.

Koszt 7,69zł/Minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Moją pasją jest numerologia, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708877503

Wewnętrzny: 930

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

wróżka Tatiana

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Otrzymacie ode mnie pomoc dla siebie i swoich bliskich.

Status: Dostępna

Numer: 708877503

Wewnętrzny: 931

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Wróża Beata

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status: Dostępna

Numer: 708877503

Wewnętrzny: 932

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Wróżka Ariela

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708877503

Wewnętrzny: 933

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i mam dar jasnowidzenia. Umiem poznać przyczyny problemów, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status: Dostępna

Numer: 708877503

Wewnętrzny: 954

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach, trudności w pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status: Dostępna

Numer: 708877503

Wewnętrzny: 953

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708877503

Wewnętrzny: 952

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status: Dostępna

Numer: 708877503

Wewnętrzny: 951

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Wróżka Online SMS

Rozwój technologi daje nam wiele możliwości, wróżka SMS sprawia, że możesz w każdej chwili otrzymać odpowiedź na konkretne pytanie. Przewagą wróżb SMS jest wysoka dyskretność, dzięki czemu możesz skorzystać z pomocy profesjonalnego wrożbity gdziekolwiek jesteś. W celu skorzystania z usługi wystarczy wysłać pytanie z odpowiednim prefiksem danego wróżbity na podany w profilu numer, odpowiedź dostaniesz najszybciej jak się da. Pamiętaj, by korzystać z porad aktualnie dostępnych specjalistów, jeżeli zależy Ci na czasie otrzymania porady skorzystaj z wróżby online!

Kiedy kożystać z wróżb SMS?

Z wróżb SMS można korzystać z dowolnego miejsca o dowolnej chwili. Jednak nie w każdym problemie jest to usługa idealna. Wróżba z kart tarota przez SMS dobrze sprawdza się przy otrzymywaniu odpowiedzi na konkretne pytania, w złożonych problemach z natury lepiej sprawdzają się rozmowy telefonicznie. Podczas rozmowy możemy przekazać więcej szczegółów danej sprawy i wdać się w swobodną rozmowę z wróżbitą, który postara się nas odpowiednio poprowadzić. Nawiązanie takiej relacji jest utrudnione za pośrednictwem wiadomości wyłącznie tekstowych. Nasi wróżbici wykorzystują w swojej pracy również karty anielskie i klasyczne.

Jak skorzystać z usługi?

W celu skorzystania z wróżby SMS należy wysłać wiadomość tekstową na numer 7336. W treści pierwszej wiadomości podaj STREFA.NUMER danego eksperta i treść pytania oraz datę urodzenia. Przykład takiej wiadomość – STREFA.1 Czy uda mi się dostać nową pracę? 28.02.1991. 

Jeśli jesteś na naszej stronie na telefonie komórkowym to wystarczy, że klikniesz przycisk „Napisz SMS”, automatycznie otworzy się okno wiadomości z wypełnionymi podstawowymi danymi. Każda wiadomość jest o podwyższonej opłacie, koszt SMS to zaledwie 3.69zł.

Wróżka Bytom
Tarot Bytom

Jakie pytanie mogę zadać?

Kartami tarota doświadczony wróżbita potrafi posiąść informację na wiele trudnych pytań. Tarot odpowie na większość z nich! Niestety nie ma usługi idealniej w każdym przypadku i za pośrednictwem wiadomości tekstowych powinno się zadawać konkretniejsze pytania. W tym przypadku tarocistę ogranicza liczba znaków w wiadomościach SMS. Trudno jest poznać w takich warunkach całe otoczenie problemu. Zalecamy używanie usługi SMS do zadawania konkretnych pytań, takich jak:

  • Czy uda mi się dostać pracę?
  • Czy warto podjąć rozmowę o podwyżkę?
  • Czy mój związek przetrwa?


W przypadku bardziej skomplikowanych pytań zalecamy kontakt telefoniczny z doświadczoną tarocistką. Pamiętaj, że nie musisz już szukać sprawdzonego wróżbity lokalnie, do skorzystania z naszych usług wystarczy tylko telefon komórkowy – wróżby online są na wyciągnięcie ręki!