Horoskop - Byk Grudzień 2021

Na koniec roku Byka czekają nieoczekiwane odkrycie – mogą to być odkrycia zarówno pozytywne, jak i negatywne. Większość Byków będzie mieć jednak możliwości zmiany dotychczasowego życia na lepsze.

Grudzień będzie miesiącem wielu bardzo trudnych refleksji na temat swoich celów i życia. Będzie to zdecydowanie emocjonalnie wyczerpujący czas, jednak po tym czasie będzie można ustalić z początkiem roku swoje priorytety zupełnie na nowo.

W ostatecznym rozrachunku refleksje wyjdą na dobre.Przybliżą Ciebie do większego poziomu samoświadomości
Naturalnie wpływając na większe zrozumienie swoich zachowań, co przekłada się na poczucie większej samokontroli i szczęścia.

Grudzień będzie miesiącem nieoczekiwanych spotkań. Byk może wpaść przypadkiem na starych przyjaciół, byłych współpracowników, a nawet dawnych partnerów.

Skorzystaj z pomocy naszych ekspertek i poznaj swój indywidualny horoskop za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Galina

Od pond 5 lat zajmuję się wykonywaniem indywidualnych horoskopów zodiakalnych. Zapraszam, jeśli chcesz poznać co, mówią o Tobie gwiazdy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 20

Wyślij SMS o treści: STREFA.20(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Olga

Specjalizuję się w związkach. Potrafię określić, czy dany związek ma opaczność z góry. Analizuję również ogólny stan ludzkiej energii.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 21

Wyślij SMS o treści: STREFA.21(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Oriana

Jestem doświadczonym astrologiem. Na podstawie daty urodzenia potrafię pomóc podjąć właściwe decyzje w życiu i przywrócić harmonię.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 22

Wyślij SMS o treści: STREFA.22(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Maja

Pracuję z astrologią, numerologią i praktykami runicznymi. Runy to wspaniałe narzędzie do codziennej pracy i trafny drogowskaz dla moich klientów.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 23

Wyślij SMS o treści: STREFA.23(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.