Horoskop Koziorożec Grudzień 2021

To będzie spokojny czas, poukładasz wszystkie zadania i przedsięwzięcia. Spędzisz sporo czasu ze sobą i najbliższymi. Nawet przedświąteczny bieg nie będzie w stanie zaburzyć spokoju.
Mogą pojawić się w tym miesiącu niespodzianki, które sprawią, że spojrzysz na dotychczasowe sprawy w zupełnie inny sposób.

Gwiazdy sprzyjają ciężkiej pracy, wreszcie będzie okazja ruszyć rzeczy odkładane wiecznie na później. Wiele osób z otoczenia będzie zdziwiona nagłymi zmianami u Koziorożców, bo zdecydowanie będą mogli przyspieszyć w realizacji swoich celów.

Grudzień nie będzie korzystnym czasem dla zawierania nowych związków. Natomiast świeże relacje, które nie były jeszcze uznawane za poważne nabiorą większego znaczenia.
Dla osób w związkach pożądane będzie pogodzenie się i wyjaśnienie wszelkich nieporozumień jeśli takowe istnieją. Bardzo pozytywnie na relacje w związku może wpłynąć wspólna wycieczka.

Finansowo koniec roku będzie udany, szczególnie u osób pracujących umysłowo. Wiele Koziorożców w tym miesiącu zacznie myśleć o zmianie pracy/zawodu.
Mimo sprzyjającego układu gwiazd trzeba dokładnie analizować każdy nowy projekt, ponieważ pochopne decyzje mogą doprowadzić nawet to problemów z urządzami bądź nawet prawem.

Skorzystaj z pomocy naszych ekspertek i poznaj swój indywidualny horoskop za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Galina

Od pond 5 lat zajmuję się wykonywaniem indywidualnych horoskopów zodiakalnych. Zapraszam, jeśli chcesz poznać co, mówią o Tobie gwiazdy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 20

Wyślij SMS o treści: STREFA.20(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Olga

Specjalizuję się w związkach. Potrafię określić, czy dany związek ma opaczność z góry. Analizuję również ogólny stan ludzkiej energii.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 21

Wyślij SMS o treści: STREFA.21(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Oriana

Jestem doświadczonym astrologiem. Na podstawie daty urodzenia potrafię pomóc podjąć właściwe decyzje w życiu i przywrócić harmonię.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 22

Wyślij SMS o treści: STREFA.22(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Maja

Pracuję z astrologią, numerologią i praktykami runicznymi. Runy to wspaniałe narzędzie do codziennej pracy i trafny drogowskaz dla moich klientów.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 23

Wyślij SMS o treści: STREFA.23(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.