Horoskop Rak Grudzień 2021

Ten miesiąc będzie aktywny w podejmowaniu przeróżnych życiowych decyzji.
Jednak Raki pod koniec roku mogą podejmować te decyzje pod wpływem nastroju. Takie zachowanie może prowadzić do poważnych konsekwencji, dlatego podejmuj szczególnie ważne decyzje zawsze na podstawie dotychczasowej wiedzy i rozsądku, a nie wybuch emocji.

Pod koniec miesiąca Raki będą zajęte układaniem własnego życia osobistego.

W kontekście uczuć to grudzień będzie dla Raka niezależnie od jego stanu matrymonialnego miesiącem analizy swojego życia miłosnego. Rak może w wyniku tej analizy poczuć wewnętrzne niezadowolenie, dlatego ich drugie połówki powinny być w tym czasie bardziej wyczulone na wahania nastrojów partnera.

Single odczują pragnienie miłości. Konsekwencją może być usilne szukanie okazji do randki. Gwiazdy jednak wyraźnie przestrzegają przed takim zachowaniem, ponieważ takie przelotne znajomości mogą nie skończyć się za dobrze.

W sprawach finansowych grudzień będzie miesiącem bardzo owocnym. Pojawi się w ich życiu odpowiednie rozwiązanie dla każdej sytuacji, co przyniesie dodatkowe środki finansowe.

Skorzystaj z pomocy naszych ekspertek i poznaj swój indywidualny horoskop za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Galina

Od pond 5 lat zajmuję się wykonywaniem indywidualnych horoskopów zodiakalnych. Zapraszam, jeśli chcesz poznać co, mówią o Tobie gwiazdy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 20

Wyślij SMS o treści: STREFA.20(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Olga

Specjalizuję się w związkach. Potrafię określić, czy dany związek ma opaczność z góry. Analizuję również ogólny stan ludzkiej energii.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 21

Wyślij SMS o treści: STREFA.21(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Oriana

Jestem doświadczonym astrologiem. Na podstawie daty urodzenia potrafię pomóc podjąć właściwe decyzje w życiu i przywrócić harmonię.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 22

Wyślij SMS o treści: STREFA.22(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Maja

Pracuję z astrologią, numerologią i praktykami runicznymi. Runy to wspaniałe narzędzie do codziennej pracy i trafny drogowskaz dla moich klientów.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 23

Wyślij SMS o treści: STREFA.23(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.