Horoskop Ryby Grudzień 2021

Grudzień dla Ryb będzie owocny w romantyczne chwile. W tym miesiącu znajdziesz również czas na wyrażanie siebie w kreatywności lub znajdziesz nowe hobby. Musisz słuchać swoich potrzeb i nie ograniczać swoich ukrytych pragnień. Niech będzie to czas dla Ciebie.

Koniec roku będzie owocny w biznesie i finansach. Wiele przedstawicieli Ryb otrzyma pieniądze w prezencie lub wygrania jakieś nagrody. Przedsiębiorcy pod koniec miesiąca będą zadowoleni z rentowności swoich interesów, zorganizowania pracy i relacji między pracownikami.

Nagle zapragniesz zmian, Ryby będą chciały wziąć udział w czymś nowym, niezwykłym i wspaniałym. Może to być również znalezienie nowego zastosowania do swoich dotychczasowych umiejętności.
Szukaj siebie, eksperymentuj! Grudzień da Ci wiele szczęścia. Uważaj tylko z alkoholem i dziwnie wyglądającymi potrawami, bo inaczej możesz mieć chwilowe problemy trawienne.

Kategorycznie nie rezygnuj z wyjść ze znajomymi lub na imprezy, wydarzenia te zapowiadają się bardzo przyjemnie.

Skorzystaj z pomocy naszych ekspertek i poznaj swój indywidualny horoskop za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Galina

Od pond 5 lat zajmuję się wykonywaniem indywidualnych horoskopów zodiakalnych. Zapraszam, jeśli chcesz poznać co, mówią o Tobie gwiazdy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 20

Wyślij SMS o treści: STREFA.20(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Olga

Specjalizuję się w związkach. Potrafię określić, czy dany związek ma opaczność z góry. Analizuję również ogólny stan ludzkiej energii.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 21

Wyślij SMS o treści: STREFA.21(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Oriana

Jestem doświadczonym astrologiem. Na podstawie daty urodzenia potrafię pomóc podjąć właściwe decyzje w życiu i przywrócić harmonię.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 22

Wyślij SMS o treści: STREFA.22(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Maja

Pracuję z astrologią, numerologią i praktykami runicznymi. Runy to wspaniałe narzędzie do codziennej pracy i trafny drogowskaz dla moich klientów.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 23

Wyślij SMS o treści: STREFA.23(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.