Horoskop Skorpion Grudzień 2021

Pierwsza połowa grudnia może okazać się bardzo ciężka dla Skorpiona. Czasem będzie odczuwać brak wsparcia i zrozumienia przez otoczenie. Nie będzie łatwo przepędzić ciemne chmury nad głową ale nie poddawaj się!

W połowie miesiąca weźmiesz oddech pełną piersią i złapiesz szczęśliwy traf. Druga połowa miesiąca będzie zdecydowanie dla Ciebie szczęśliwsza.
W tym czasie pojawi się szansa na realizację swoich pragnień i marzeń. Postaraj się przygotować się na ten okres, by na koniec roku nabrać rozpędu i wejść w Nowy Rok z pełnią swoich możliwości.

Sprawy sercowe u zajętych Skorpionów stopniowo będą schodzić przez natłok obowiązków na drugi plan. Nie wywoła to jednak problemów w ich związkach, druga strona zrozumie cięższy czas swojej partnerki/partnera.

Single będą rozpamiętywać swoje wcześniejsze związki. Stare uczucia mogą rozpalić się na nowo, o tym jednak czy warto wchodzić do tej samej rzeki drugi raz musi zdecydować sam Skorpion.

W grudniu warto oszczędzać, w przeciwnym razie może zabraknąć gotówki aż do świąt Nowego Roku – a lepiej nie wchodzić w następny rok z długami. Jeśli jednak twoje wymagania finansowe ciągle rosną, to gwiazdy sugerują podjęcie dodatkowej pracy na pół etatu bądź zmianę obecnego miejsca zatrudnienia.

Skorzystaj z pomocy naszych ekspertek i poznaj swój indywidualny horoskop za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Galina

Od pond 5 lat zajmuję się wykonywaniem indywidualnych horoskopów zodiakalnych. Zapraszam, jeśli chcesz poznać co, mówią o Tobie gwiazdy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 20

Wyślij SMS o treści: STREFA.20(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Olga

Specjalizuję się w związkach. Potrafię określić, czy dany związek ma opaczność z góry. Analizuję również ogólny stan ludzkiej energii.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 21

Wyślij SMS o treści: STREFA.21(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Oriana

Jestem doświadczonym astrologiem. Na podstawie daty urodzenia potrafię pomóc podjąć właściwe decyzje w życiu i przywrócić harmonię.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 22

Wyślij SMS o treści: STREFA.22(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Maja

Pracuję z astrologią, numerologią i praktykami runicznymi. Runy to wspaniałe narzędzie do codziennej pracy i trafny drogowskaz dla moich klientów.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 23

Wyślij SMS o treści: STREFA.23(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.