Horoskop Strzelec Grudzień 2021

Grudzień 2021 dla Strzelca będzie pełen różnych imprez, uroczystości i odwiedzin znajomych. W tym natłoku wydarzeń Strzelcowi chwilami zabraknie spokoju i samotności w celu zebrania własnych myśli.

Gwiazdy będą sprzyjać ciężkiej pracy, będziesz w stanie ukończyć wszystkie rozpoczęte wcześniej sprawy. Na początku miesiąca może pojawić się całkowicie niespotykane negatywne wydarzenie, które będzie wymagać dodatkowego czasu z Twojej strony.
Jedna nie musisz się martwić, zbieg negatywnych wydarzeń nie potrwa zbyt długo.

Sporo Strzelców po intensywnym czasie pracy i zakończeniu spraw postanowi wziąć urlop. Jednak nie odpoczną do końca z uwagi na opisywany wcześniej natłok wydarzeń.

Ostatni miesiąc w roku będzie sprzyjać rozwojowi duchowemu i rozszerzaniu swoich dotychczasowych horyzontów. Wiele radości będzie sprawiać kupowanie miłych upominków dla osób bliskich.

W sferze miłosnej świeże związki staną się niezwykle pociągające. Jest jednak szans, że nowy partner nie powiedział wszystkiego o sobie. Trwalsze związki również rozpoczną nowy korzystny etap ich relacji.

Single staną się natomiast bardziej atrakcyjniejsi w oczach innych, co przyczyni się do szansy na ciekawe randki.

W sprawie finansów na początku miesiąca Strzelcy będą skłonni do nadmiernych wydatków, istnieje szansa nabycia nieruchomości. W połowie miesiąca mogą odezwać się znajomi z prośbą o udzielenie pożyczki, jednak warto się dobrze nad tym zastanowić.
Dla osób chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą będzie to sprzyjający czas na podjęcie decyzji.