Horoskop Waga Grudzień 2021

Dla Wagi będzie to okres przygotowań do świąt oraz czas głębokiej refleksji nad swoim życiem i systemem dotychczasowych wartości. Analiza sprawi, że Waga ponownie zrozumie co chcę od życia i skutecznie określi środki do realizacji swoich celów.

Istnieje spora szansa na zakończenie sporów i pogodzenie się z ewentualnymi wrogami.
W kwestiach sercowych Wagi, które niedawno zakończyły swój związek poczują się szczęśliwe z faktu bycia wolnym. Natomiast istnieje spora szansa na odbudowanie relacji romantycznych w związkach w których uczucia wygasają.

W sprawach finansowych grudzień będzie dla Wag bardzo szczęśliwy, zwłaszcza jeśli przedstawiciele tego znaku zodiaku zaczną realizować pomysły, które mają w głowie od dawna. To będzie właśnie idealny czas na realizację tych projektów.

Warto pomyśleć nad inwestycjami, zwłaszcza w nieruchomościach. Wystrzegaj się jednak produktów, które oferują mało realne stopy zwrotu.

Skorzystaj z pomocy naszych ekspertek i poznaj swój indywidualny horoskop za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Galina

Od pond 5 lat zajmuję się wykonywaniem indywidualnych horoskopów zodiakalnych. Zapraszam, jeśli chcesz poznać co, mówią o Tobie gwiazdy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 20

Wyślij SMS o treści: STREFA.20(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Olga

Specjalizuję się w związkach. Potrafię określić, czy dany związek ma opaczność z góry. Analizuję również ogólny stan ludzkiej energii.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 21

Wyślij SMS o treści: STREFA.21(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Oriana

Jestem doświadczonym astrologiem. Na podstawie daty urodzenia potrafię pomóc podjąć właściwe decyzje w życiu i przywrócić harmonię.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 22

Wyślij SMS o treści: STREFA.22(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Maja

Pracuję z astrologią, numerologią i praktykami runicznymi. Runy to wspaniałe narzędzie do codziennej pracy i trafny drogowskaz dla moich klientów.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 23

Wyślij SMS o treści: STREFA.23(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.