Horoskop Wodnik Grudzień 2021

W celu pozytywnego i skutecznego zakończenia roku, Wodnik powinien przemyśleć każdy swój krok w realizacji swoich działań. Nad ich głowami wisi ryzyko popełnienia wielu błędów, jednak przy zachowaniu szczególnej ostrożności uda się ich całkowicie uniknąć.

Będzie to bardzo pracowity czas, należy w nim zająć się odkładanymi w ciągu roku sprawami. Pozwoli to wejść w Nowy Rok z pełnią swoich możliwości.
Musisz jednak nieustannie monitorować swój stan emocjonalny i znajdywać czas na relaks, w przeciwnym razie szybko odczujesz chroniczne zmęczenie i ból głowy.

Single mają spore szanse zakończyć rok wraz ze świeżym romansem. Na początku miesiąca może dojść do zawarcia całkowicie przypadkowej znajomości, która zakończy się związkiem. Kolejna część reprezentantów tego znaku, może poznać fascynującą osobę w Internecie. Kluczowy jest jednak fakt podjęcia działań, nie można siedzieć w domu i wyczekiwać tylko i wyłącznie na działanie losu.

Osoby w związkach w pierwszej połowie miesiąca mogą wejść w konflikt ze swoimi połówkami, który zakończy się przez wręczenie upominku w ramach zadośćuczynienia.

W sprawach finansowych grudzień będzie czasem spłat długów. Pojawi się w tym miesiącu więcej pieniędzy, które będą rozrzutnie wydawane. Ostatecznie jednak na sam koniec miesiąca płynność finansowa zostanie przywrócona.

Skorzystaj z pomocy naszych ekspertek i poznaj swój indywidualny horoskop za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Galina

Od pond 5 lat zajmuję się wykonywaniem indywidualnych horoskopów zodiakalnych. Zapraszam, jeśli chcesz poznać co, mówią o Tobie gwiazdy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 20

Wyślij SMS o treści: STREFA.20(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Olga

Specjalizuję się w związkach. Potrafię określić, czy dany związek ma opaczność z góry. Analizuję również ogólny stan ludzkiej energii.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 21

Wyślij SMS o treści: STREFA.21(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Oriana

Jestem doświadczonym astrologiem. Na podstawie daty urodzenia potrafię pomóc podjąć właściwe decyzje w życiu i przywrócić harmonię.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 22

Wyślij SMS o treści: STREFA.22(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Maja

Pracuję z astrologią, numerologią i praktykami runicznymi. Runy to wspaniałe narzędzie do codziennej pracy i trafny drogowskaz dla moich klientów.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 23

Wyślij SMS o treści: STREFA.23(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.