Wrozka Boleslawiec

W naturze nic nie ginie, ale zmienia formę – to naukowy fakt. A czy dar jasnowidzenia, który zmieniony na istotne informacje o Twoim otoczeniu nie wydaje Ci się konieczny do sprawdzenia? Czasy się zmieniają, ale prawidła, które rządzą tym światem, nadal pozostają te same. Na świecie istnieje wąska grupa ludzi obdarowana umiejętnością widzenia tego, czego zwykły śmiertelnik nie jest w stanie dostrzec nawet korzystając z najnowszych technologii. Karty tarota, magiczne kule i wróżby to potężne narzędzia w rękach ludzi, którzy dostąpili zaszczytu jasnowidzenia i odbierania od nich istotnych informacji. Szukasz dobrej i sprawdzonej wróżki z miejscowości Bolesławiec?

Dzięki internetowi nie musisz samemu udawać się do namiotu wróżki, teraz dobra wróżka Bolesławiec jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy telefon i komputer z internetem. Proste, prawda? A informacje, które otrzymasz, mogą okazać się wyjątkowo cenne dla Ciebie i Twoich bliskich. Nie chcesz się przekonać czy w niedalekiej przyszłości czeka na Ciebie Twoja życiowa szansa albo jakie jest rozwiązanie problemu, z którym borykasz się od lat? Przekonaj się sam jakie to proste, anonimowe, szybkie i wygodne. Jeden mały krok dzieli cię od wielkich informacji i zmian. Przekonaj się sam, ile informacji potrafi powiedzieć doświadczona tarocistka z interpretacji kart Tarota. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi wróżkami z miasta Bolesławiec oraz całej Polski Online. Nasi eksperci specjalizują się we wróżeniu z kart, jasnowidzeniu, astrologii, odprawianiu rytuałów i przygotowywaniu indywidualnych horoskopów dla swoich klientów.

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.