Wróżka Gdańsk

    Najlepsze, co każdy człowiek może zrobić dla siebie, to zainwestowanie w wiedzę. To prawda stara jak świat. Wiedza to przepustka do świata, pozwala zrozumieć, podjąć odpowiednią decyzję. Każdy z nas nie jeden raz doświadczył w życiu momentów, kiedy przeszło mu przez myśl, gdybym wiedział to wcześniej… Teraz możesz w prosty sposób „wyprzedzić” przyszłość i poznać, co szykuje dla Ciebie los. Najlepsze, co każdy człowiek może zrobić dla siebie, to zainwestowanie w wiedzę. To prawda stara jak świat. Wiedza to przepustka do świata, pozwala zrozumieć, podjąć odpowiednią decyzję. Każdy z nas nie jeden raz doświadczył w życiu momentów, kiedy przeszło mu przez myśl, gdybym wiedział to wcześniej… Teraz możesz w prosty sposób „wyprzedzić” przyszłość i poznać, co szykuje dla Ciebie los.

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Poznaj strefatarota.pl – zobaczysz, że warto.

Mieszkasz w pięknym i historycznym Gdańsku, mieście z duszą? Lub w pobliskiej miejscowości? Szukasz dobrej wróżki z Gdańska? Oferujemy Ci profesjonalne usługi wróżbiarskie, od dawna doceniane i polecane przez naszych zaprzyjaźnionych klientów. Zaprzyjaźnionych, bowiem korzystają od miesięcy z usług naszych sprawdzonych wróżek z Gdańska. I polecają je znajomym i rodzinie. Poznanie przyszłości to kusząca perspektywa, więc nie wahaj się i wykorzystaj umiejętności naszych wróżbitek, Ewy, Ksymeny czy Noemi ze Strefy Tarota. A co, jeśli nie mieszkasz w Gdańsku, a chciałbyś skorzystać z naszych usług. Nie martw się, pomożemy – zapraszamy do korzystania z wariantu wróżka na telefon – wróżbiarskie porady online. Ta propozycja usługi, zwłaszcza w obecnym okresie pandemicznym, cieszy się szczególną popularnością wśród naszych klientów, ponieważ;

  • Gwarantuje Bezpieczeństwo,
  • Daje poczucie Komfortu – siedzisz we własnym domu, we własnym fotelu,
  • Czujesz się Anonimowo – nikt nie zechce poznać Twojego nazwiska czy adresu zamieszkania.
Wróżka Gdańsk
wróżka Gdańsk opinie

Dbamy o komfort naszych klientów, kluczowe jest dla nas ich poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji z usług jasnowidzów, których u nas wybierają. Każda dobra wróżka z Gdańska czy innego miejsca w Polsce posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, wyczucie i takt. Jest po części psychologiem i psychoterapeutą. Nasze wróżki to osoby kompetentne, które wspierają i pomagają. Wróżą z kart tarota lub klasycznych. Wiedzą, że ezoteryka, wróżenie to delikatna materia i nie każdy od razu ma zaufanie do świadczonych przez nie usług.

Problemy naszej codzienności potrafią przytłoczyć każdego, prawda? Czy odczuwasz ostatnio:

  • Lęk i przygnębienie,
  • Boisz się o zdrowie swoje i bliskich Ci osób,
  • Masz problemy w pracy lub właśnie ją straciłeś,
  • Rozstałeś się z kimś bliskim,
  • Czeka Cię duża inwestycja finansowa, itp.


Warto zainwestować w przyszłości i poznać, co czeka Ciebie w najbliższych miesiącach.

Zdobyta wiedza pozwoli Ci podjąć właściwą decyzję czy szybką interwencję dotyczącą zdrowia. Pokaże też obszary, w których mógłbyś szukać nowej pracy. Jak tego dokonać? To proste dwa kroki;

  • Znajdź w naszej bazie wróżkę, z którą chciałbyś porozmawiać,
  • Wybierz numer, poczekaj na połączenie, a potem wykręć numer wewnętrzny przyporządkowany do wybranej jasnowidzki.

Chcemy Cię wesprzeć w trudnym momencie i wspólnie poszukać rozwiązania.

Zaufaj naszemu doświadczeniu .

Czekamy na Twój telefon.