Wróżka Gliwice

Chcesz poznać swoją przyszłość? Jesteś na życiowym rozdrożu i nie wiesz, jaka decyzja będzie dla ciebie najlepsza? A może wokół ciebie są ludzie, których intencji nie jesteś pewny? Jeśli twoja droga przypominała jak dotąd labirynt, my pomożemy ci z niego wyjść. Rozgonimy czarne chmury, które nad Tobą zawisły i oświetlimy właściwą ścieżkę. Wystarczy, że uwierzysz w zdolności naszych sprawdzonych wróżek, a one pomogą ci zrozumieć wszystko co Cię otacza. Ich doświadczenie i profesjonalizm ułatwi ci przezwyciężenie życiowych przeszkód, które wydają się niepokonane. Po co męczyć się i błądzić jak we mgle, kiedy możesz skorzystać z pomocy dobrej wróżki. Przekonaj się sam, co może wywróżyć ci tarot!

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jesteś z Gliwic, Poznania, Zakopanego? Nasze wróżby dotrą wszędzie. Chcemy ułatwić ci dostęp do życiowej mądrości, którą mogą ci przekazać nasze wróżki dlatego oferujemy usługi online. Nie musisz tracić czasu i pieniędzy na dojazdy. Wystarczy jeden telefon, którą połączy Cię z wybraną przez Ciebie specjalistką. Jeśli sądzisz, że rozmowa telefoniczna nic nie da nie obawiaj się. Wróżka nie potrzebuje bezpośredniego kontaktu, aby poznać twoje zmartwienia, sekrety i doradzić ci jakie działania podjąć. 

Nie musisz czekać na dogodny moment, on jest już teraz! W trakcie rozmowy nie musisz podawać żadnych danych, zapewniamy pełną anonimowość, tak aby kontakt z wróżką był dla ciebie w 100 % bezpieczny. Nasze specjalistki zawsze stwarzają przyjazną, pełną zaufania atmosferę, która sprawi, że poczujesz się swobodnie. Każdy klient jest inny, ma inne potrzeby i chcę zostać potraktowany indywidualnie. Rozumiemy to doskonale. Nasze wróżki poświęcają Ci bardzo dużo uwagi i zaangażowania, tak aby udzielona pomoc była efektywna i faktycznie odmieniła twoje życie. Jeszcze się wahasz? Przekonaj się sam, że dobra wróżba może ułatwić ci osiągnięcie szczęścia. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Opłata dla naszych specjalistek, za ich wiedzę i doświadczenie jest jasno określona. Czekamy na twój telefon.