Wróżka Katowice

Wróżbiarstwo zrodziło się w kolebkach największych cywilizacji, od których zaczęło się wszystko. Starożytna Mezopotamia, Egipt, czy wróżby starożytnych Majów po dziś dzień są znane miłośnikom historii i wciąż tak samo zaskakują. Mimo przemijającego czasu ta sztuka nie umarła, a rozwija się i przychodzi nam wszystkim z pomocą. To właśnie w dalekiej przeszłości zrodziła się nauka o tym, jak przewidzieć naszą przyszłość. Czemu w ogóle powstała? Z ciekawości i pytań, wszak od zarania dziejów ludzie interesowali się tym co ich czeka, zadawali pytania jak potoczą się ich losy. Zastanawianie się nad tym, analizowanie naszych ruchów, które mogą mieć konsekwencje na przyszłość to bardzo ważna zdolność, która wyróżnia nas spośród istot na Ziemii. W zamierzchłych czasach wróżbiarstwem zajmowali się najwyżej postawieni kapłani, a karty Tarota ludzie mieli otrzymać od samego Bóstwa Mądrości.

Powielaniem tej trudnej sztuki magii ezoterycznej i przewidywaniem naszej przyszłości zajmuje się wróżka. Katowice kryją między swoimi murami osoby, które z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania, rozjaśnia i nakreśla twoja przyszłość, podpowiedzą, co kapryśny los zaplanował dla twoich najbliższych.

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Wpisując w wyszukiwarkę „dobra wróżka Katowice” wymagasz faktycznie osób rzetelnych i dokładnych w tym, co robią. Nasze doświadczenia w odkrywaniu kart tarota daje pewność wyczucia do klienta oraz pełnego profesjonalizmu. Odpowiadanie na Twoje pytania, pomoc w rozwianiu Twoich wątpliwości oraz doradztwo w sprawach najważniejszych, czyli życiowych to dla nas pasja i radość, że możemy pomóc. Jeśli znów przyjdzie Ci na myśl, aby szukać sprawdzonej wróżki Katowice, pomyśl o nas i przekonaj się Sam, jak łatwo odpowiedzieć na nurtujące Cię pytanie. Jak będzie wyglądać moja przyszłość?

Wróżka Katowice

Wróżbiarstwo online

Niezależnie od sytuacji na świecie, niezależnie od Twojego stanu zdrowia, czy statusu, w głowie kształtują nam się pytania o przyszłość? Nigdy nie możemy być pewni, jak potoczy się nasz los, ale szukamy w naszym życiu drobnych wskazówek, które przez obecną pandemię, grasującą po Europie są trudno dostępne. Staramy się wyciągnąć pomocną dłoń w waszym kierunku i w tym trudnym czasie, ze wsparciem technologii, móc odpowiadać na Wasze pytania niezależnie od miejsca i czasu. Oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski. Napisz bądź zadzwoń do nas i przekonaj się, jak takie rozwiązanie niesie za sobą wiele korzyści.

  • bezpieczeństwo – nie musisz narażać swojego zdrowia, a wygodnie z własnego zacisza domowego napisać, bądź zadzwonić do nas z przygotowanymi pytaniami o każdej porze,
  • anonimowość – jeśli jesteś osobą nieśmiałą, która obawia się spotkania osobiście z wróżka z Katowic, metoda online zapewnia ci to w stu procentach. Nie wymagamy wszystkich danych osobowych, tylko te niezbędne do odczytania przyszłości, więc od początku do końca naszej rozmowy pozostaniesz anonimowy,
  • wygoda – niezależnie od pory dnia, czy nocy możesz się do nas odezwać, a my służymy pomocą. Wiemy jak czas w teraźniejszości jest cenny, dlatego robimy wszystko, aby móc przeprowadzić rozmowę z tobą o każdej porze.


Nie ważne, w jakim zakątku kraju się znajdujesz. Jeśli ciekawi Cię co odkryje przed Tobą tarot, Katowice nie są jedynym miejscem gdzie musisz się udać aby się tego dowiedzieć. Sprawdź jak łatwo można poznać Swoją przyszłość bezwgledu na miejsce.

 

Wróżbiarstwo zeszło na dalsze tory wraz z rozwojem technologii, jednakże nie oznacza to, że sztuka ta wygineła całkowicie. Poza przepowiedniami przyszłości, pomożemy Ci zrozumieć twoją przeszłość, wyjaśnić co się dzieje w teraźniejszości, abyś był gotów na przyszłość, którą tak pragniesz poznać. Ciekawi Cię jak potoczy się twoja relacja? Chcesz spytać o zdrowie Swoje, bądź najbliższych? Zastanawiasz się jak potoczy się twoja kariera zawodowa? Zadzwoń wybierając swoją wróżkę Katowice i poznaj odpowiedzi na dręczące cię pytania.