Wróżka Knurów

Nie wszystko na tym świecie człowiek znajduje logiczne wytłumaczenie. Magia jest jedną z tych rzeczy, pomimo iż jest starsza niż najstarsze, pradawne zwoje. Pomimo zdobyczy nauki ludzkość nadal dręczą choroby w przypadku, których najlepsi lekarze rozkładają ręce. Dla wróżki i jej wrodzonej intuicji nie ma tajemnicy, która jest nie do zgłębienia. Ezoteryka to dziedzina dla wybranych, którzy potrafią w prostych znakach kart, w bezkresnej czerni kryształowej kuli czy chaotycznych wynikach wróżb odczytać tak wiele, że przerasta to najtęższy umysł. Dar wróżenia staje się dostępny także dla Ciebie.


Bez znaczenia czy jesteś w domu, czy na spacerze możesz uzyskać porady od specjalistek w arkanach magii pozostając w pełni anonimowy. Daj sobie szansę przygotować się na nadchodzące problemy i wykorzystaj atuty oraz szansę, które podaruje ci los w pełni dzięki konsultacji z osobą, która potrafi przechytrzyć bieg czasu, dając Ci bezcenne informacje na temat najbliższych wydarzeń. Spróbuj, jakie to proste i bądź o krok do przodu przed przeciwnościami i trudnymi sytuacjami. Problemy uczuciowe bądź sercowe? Nie kończąca się bolączka niefortunnych zdarzeń? Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług, uważamy wróżenie za dar zesłany do pomocy innym. Gwarantujemy szczerość i serdeczność, do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie.

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.