Wróżka Malbork

Od wieków ludzie zastanawiają się, co ich czeka w przyszłości. Chcą znać swoje losy, wiedzieć czego się spodziewać, uniknąć błędów i odpowiedzieć sobie na trudne pytania. Czasem lepiej się przygotować na to, co się wydarzy, tak aby poradzić sobie z największymi nawet trudnościami i móc wspierać bliskich.

Jeżeli szukasz Wróżki w Malborku, a równocześnie zależy Ci na anonimowości, to zdecydowanie postaw na wróżby na telefon Online. Taka forma usług Ezoterycznych jest nie tylko wygodna, ale i bezpieczna. Wszelkie uzyskane w ten sposób informacje mogą być drogowskazem co do dalszej przyszłości. Każda tarocistka współpracująca z nami to profesjonalistka. Poza rozkładem kart Tarota nasi eksperci wykonują również rytuały, astrologiczne horoskopy urodzeniowe i interpretacja znaków zodiaku.
Dodatkowo analizują problemy, wysłuchają zmartwień, doradzają. Pomagają znaleźć harmonię i spokój. Pokonać lęk, odzyskać panowanie nad własnym życiem i poczuć sprawczość. Gwarantowane jest absolutnie zindywidualizowane podejście do każdego Klienta i jego sytuacji.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług, z uwagi na ich charakter z porady można skorzystać bez względu na aktualne miejsce przebywania. Przekonaj się i zadzwoń.

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.