Wróżka Mielec

Wróżki, czarownice, szeptuchy i szamani – towarzyszyli ludziom od zarania dziejów. Od zawsze bowiem człowiek chciał wiedzieć, co go czeka, co skrywają meandry ludzkiego umysłu i ciała, jak poznać i rozwijać swoją duchową osobowość oraz co skrywa przeszłość i jak na nią wpłynąć. Okazuje się, że temat cały czas zyskuje na popularności i nadal tak samo mocno fascynuje. Wróżki i wróżbici już nie są tajemniczymi postaciami dostępnymi w leśnych domkach, a życzliwymi oraz będącymi wśród nas ludźmi dostępnymi często bez wychodzenia z domu. Porady wróżbiarskie nawet w takiej formie są spersonalizowane, a co więcej w pełni anonimowe. Taka forma wróżbiarstwa spełnia oczekiwania – w coraz szybciej żyjącym społeczeństwie trudno o chwilę czasu na rzeczy, które nie zawsze stanowią wierzchołek listy priorytetów, szczególnie gdy często przytłacza nas aktualna ilość życiowych problemów.


Z pomocą więc przechodzą nasze wróżki – dostępne dla Ciebie z każdego miejsca w Polsce. Nie ważne czy aktualnie znajdujesz się w Mielcu, czy Gdyni. Zawsze kiedy tylko poczujesz taką potrzebę będą dla Ciebie dostępne i chętnie pomogą udzielając odpowiedzi na Twoje pytania. Wystarczy, że zadzwonisz pod jeden z podanych numerów telefonu. Z naszych usług korzystają osoby osiągające sukcesu. Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka zadzwoń. Dołącz do nas i zmień swoje życie. Z naszymi wróżkami może stać się to banalnie proste.

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.