Wróżka Nowa Sól

Czy nigdy nie przeszło ci przez myśl, że może warto jednak spróbować wróżb i skorzystać z tajników astrologii? W końcu tyle się o tym słyszy, a horoskopy są niezwykle popularne. W czasach teraźniejszych jest, to jeszcze prostsze i tańsze finansowo, bo nie musisz osobiście jechać do wróżki i paradować przed tłumem ludzi wchodząc do jej namiotu. Wystarczy jeden telefon lub wiadomość, aby dowiedzieć się, jaka czeka cię przyszłość, jak zaradzić na problemy i czego powinieneś unikać.

A może poszukujesz miłości? Aplikacje randkowe już nie wystarczają? Przekonaj się o niebywałej mocy ludzi obdarzonych jasnowidzeniem. To tylko namiastka tego, czego możesz się spodziewać po skorzystaniu z usług doświadczonej tarocistki. Energia, która oplata ten świat, niesie niebywałą ilość informacji, które wystarczy odczytać. Nie każdy to potrafi, ale kiedy masz okazję na spotkanie z taką osobą – nie zmarnuj tego! Przekonaj się, jak wiele możesz dowiedzieć się o świecie, w którym egzystujesz, sprawdź jak wiele jeszcze nie wiesz i co potrafi magia, która została już przez wielu zapomniana. Pozostań anonimowy i w zaciszu swojego mieszkania sprawdź co przyszykowała dla Ciebie przyszłość, zanim będzie za późno. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi ekspertami z miejscowości Nowa Sól i całego kraju, którzy posiadają udokumentowanie doświadczenie i wysoką trafność udzielonych porad.

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.