Wróżka Olsztyn

Ludzie od wieków pragną jednego – poznania czekającej ich przyszłości. Nic w tym dziwnego, że korzystają z usług ezoterycznych od zarania dziejów. Poznanie nawet fragmentów własnej przyszłości to cenny drogowskaz, który zdecydowanie ułatwi podjęcie trafnych decyzji.
Wychodzimy naprzeciw pragnieniu poznania swojej przyszłości, oferując usługi wróżki w Olsztynie jak i innych miastach w kraju. Wykorzystując technologię możemy świadczyć usługę na najwyższym poziomie na terenie całej Polski.

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jesteśmy dla Ciebie, jeśli:

  • szukasz profesjonalnego i sprawdzonego wróżbity z Olsztyna jak i innego miasta w kraju.
  • cenisz indywidualne podejście do Twojej osoby.
  • cenisz sobie czas i bezpieczeństwo. Korzystając z naszych usług nie musisz już tracić czasu na dojazd do swojej ulubionej wróżki. U nas masz wszystko pod ręką na wyciągnięcie telefonu.
Dobra wróżka w Olsztynie

Jak skorzystać z naszych usług?

Wystarczy, że zapoznasz się z profilami współpracujących z nami ekspertów i wybierzesz osobę idealną dla siebie. Następnie powinieneś zweryfikować status wybranego eksperta, czy aktualnie jest dostępny i zadzwonić na podany numer na stronie. Po chwili połączenia zostaniesz poproszony o podanie numeru wewnętrznego. Podaj numer wewnętrzny dostępny na prywatnym profilu wróżbity, dzięki czemu nasz system skieruje Twoje połączenie do odpowiedniej osoby.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

  • Profesjonalizm i doświadczenie – współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi wróżbitami.
  • Szeroki zakres usług – współpracujemy z tarocistami, wróżbitami z kart klasycznych oraz jasnowidzami. Każdy znajdzie u nas usługę z ezoteryki dedykowaną dla siebie.
  • Brak ukrytych kosztów – w całym serwisie obowiązuje jedna i jawna stawka za minutę połączenia, nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.