Wróżka Oświęcim

Pragniesz potęgi, zdrowia, rozwiązania problemów, albo szukasz miłości? Może dręczy Cię choroba, z którą nie możesz wygrać? Jesteś w beznadziejnej sytuacji, która zdaje się iść w najgorszym z możliwych kierunków? Mimo wszystko masz obawę w zasięgnięciu pomocy? Jesteś we właściwym miejscu.
Bez znaczenia, jaki problem Cię trapi, uzyskasz pomoc w postaci wróżby i konkretne porady. Nie zaprzątaj sobie głowy dojazdami i umawianiem spotkań. Dobra wróżka świadczy usługi również Online. Po prostu zadzwoń lub napisz, a nasza doświadczona tarocistka odpowie na wszystkie zadanie pytania. Czas, który poświęcisz, pozwoli Ci zmierzyć się z przyszłością. Pozostań w pełni anonimowy dzięki dyskrecji, którą oferujemy. Nie będziesz oceniany. 

Poznasz fakty, które okażą się bezcennym sprzymierzeńcem w walce z przeciwnościami losu. Magia jest na wyciągnięcie ręki. Przekonaj się jak wiele potrafię powiedzieć o twoim życiu i jak wiele te informacje będą dla Ciebie znaczyć. Przygotuj się na to, co przyniesie los. Być może to Twój jedyny i ostatni moment, aby przygotować się na trudności życia. Możliwości są nieograniczone. Jedyne co może stanowić ograniczenia to Twoja wiara w lepsze jutro. Najlepsza wróżka poza standardowym rozkładem kart tarota może przygotować indywidualny horoskop, astrologiczny horoskop urodzeniowy oraz odprawić niezbędne rytuały. Nasz portal Ezoteryczny skupia najlepszych ekspertów z udokumentowanym doświadczeniem, od teraz wróżby z kart Tarota są na wyciągnięcie ręki.

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.