Wróżka Płock

Szukasz wsparcia? Ciągle dręczą Cię pytania? Gubisz się we własnym życiu? Poznaj ekspertów ezoteryki, którzy zawsze wyciągną do Ciebie pomocną dłoń. Wiemy, że wróżenie jest darem, a dary posiadamy po to, by przy ich użyciu pomagać bliźnim. W serwisie StrefaTarota oferujemy konsultacje z wróżkami na terenie całego kraju. Od lat wspieramy i doradzamy osobom takim jak Ty! Skorzystaj z pomocy, którą oferujemy już dziś.

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92zł/Minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach, trudności w pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Profesjonalna pomoc bez wychodzenia z domu

Sprawdzone usługi ezoteryczne to pewny sposób na uzyskanie kluczowych porad życiowych. Nasze wróżki świadczą swoje usługi na terenie całej Polski. Usługa dostępna jest z dowolnego miejsca przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pracujemy również w święta! Współpracujemy wyłącznie z ekspertami posiadającymi wieloletnie doświadczenie, najbardziej cenimy praktykę pokoleniową w rodzinie wróżbity. Nieustannie kontrolujemy poziom świadczonych usług przez naszych ekspertów, po to by dać Ci trafne wsparcie na najwyższym poziomie.

tarot Płock
Miasto Płock

Wygoda i bezpieczeństwo

Mieszkając w Płocku nie musisz już ograniczać się tylko do wróżbitów ze swojego miejsca zamieszkania, możesz otrzymywać bezproblemowo wsparcie od najlepszych ekspertów w całym kraju. Nie marnuj już więcej czasu na szukanie wróżbity stacjonarnego i dojazdy do niego – porozmawiaj z nami. Tylko usługi telefoniczne zapewnią Ci 100% anonimowości, która jest szczególnie istotna w przypadku powierzania swoich problemów obcej osobie. Pamiętaj, że dobra wróżka nigdy nie ocenia osoby, która do niej przyszła, lecz sytuację w jakiej się znajduje. U nas możesz czuć się w pełni bezpiecznie i zachować pełną swobodę wypowiedzi.

Brak ukrytych kosztów

Zdalna rozmowa z wróżbitą to nie tylko oszczędność czasu, ale też pieniędzy. Nie pobieramy ukrytych opłat, a w całym serwisie funkcjonuje jedna stawka za minutę połączenia i stawka wspólna dla wiadomości SMS. Płacisz tylko za minutę połączenia/wysłany SMS, podczas połączenia w każdym momencie rozmowy możesz się rozłączyć.

 

Dobra wróżka Płock