Wróżka Puławy

Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość. Życie jest ciągłością zdarzeń. Konsekwencją wyborów. Jak podjąć te właściwe? Którą z dróg obrać, gdy stoimy na rozdrożu? Łatwiej wybrać, gdy mamy drogowskaz. Od wieków zaglądali w układy gwiazd, kart, tarota wróżki i wróżbici. Przepowiadali losy królów, księstw, państw, polityków. Przepowiadali sukces lub upadek. Rozpraszali wątpliwości. Byli doradcami wielkich. Doświadczenie, mądrość, nauka interpretacji znaków to kieruje współczesnymi ekspertami z dziedziny ezoteryki. Chcesz poznać bliską lub daleką przyszłość. Masz pytania odnośnie ścieżki kariery? Nie wiedzie się w interesach? A może jesteś samotny i wciąż nie wychodzi w miłości? Jak rozpoznać, kto nam sprzyja? Czy branża, w którą chcesz zainwestować przyniesie zyski? Jeśli chciałbyś znaleźć odpowiedzi na powyższe pytania, może warto zapytać naszej ekspertki?

Współpracujemy z najlepszymi z dziedziny ezoteryki. Ze specjalistami mogącymi pochwalić się skutecznością we wróżeniu i odczytywaniu przyszłości. Specjalizujemy się w tarocie i kartach klasycznych. Chcesz poznać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania sprawdź, przekonaj się jaka przyszłość Cię czeka.

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.