Wróżka Radom

Każdy miewa w życiu chwile zwątpienia, zawahania, poczucia bezsilności. Chcielibyśmy w tym momencie zapytać o kierunek, który obrać. Pytamy sami siebie: jaką drogą podążać, co wybrać? Niestety, sami zazwyczaj nie znamy na te pytania odpowiedzi. Przekładając bezsilnie kolejne strony gazet, gdzie dobre wiadomości przeplatają się z tymi złymi, częstokroć trafiamy na ogłoszenia wróżbitów, którzy w cudowny sposób mieliby nas wybawić z opresji i wskazać kierunek działania. „Wróżka Radom, najlepsza wróżka” – kołacze się w naszej głowie… Czy to naprawdę jest dobry pomysł?

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Wróżbita nie musi kojarzyć się nam ze szklaną kulą i kotem. To często ludzie żyjący normalnie pośród nas, obdarzeni dodatkowymi zmysłami. To tzw. medium, które potrafi wyczytać ludzkie losy z kart tarota oraz wskazać najlepszy z możliwy wariantów. Dobra wróżka rozumie ludzkie potrzeby, rozterki, pragnienia jak nikt inny. Przekonaj się sam, ponieważ nie ma innego sposobu, by zrozumieć, że takie osoby zostały wręcz stworzone do tego, by wywoływać ponownie uśmiech na ludzkich twarzach.

Bardzo często blokuje nas nieśmiałość, a może wręcz wstyd, by otwarcie, twarzą w twarz mówić o swoich lękach, słabościach, problemach. Żyjemy jednak w takich czasach, że spotkanie z wróżką twarzą w twarz nie jest już konieczne! Sprawdzona wróżka zazwyczaj świadczy swoje usługi telefonicznie! Pomimo, że dzielą nas kilometry, medium wyczuwa naszą energię, a my możemy pozostać wciąż anonimowi. Wróżby Online sprawdzają się u naszych Klientów od lat. Dobra wróżka Radom? Tak, ale sesja może się odbyć z zacisza własnego pokoju, gdzie czujemy się nieskrępowani i skupieni, a to jest niezwykle ważne.

Wróżka Radom

Tarot to jedna z najczęściej wykorzystywanych we wróżbiarstwie technik. Wróżbici wspomagają się również astrologią czy runami, a to wszystko razem daje efekt w postaci wskazówki, podpowiedzi, czy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Przyszłość nie musi być ostatecznie przesądzona, tylko musimy wiedzieć, jaki kierunek obrać, którą z dróg podążać. Nie zawsze znajdujemy się w sytuacji bez wyjścia, choć właśnie tak się nam wydaje. Złap za telefon i przekonaj się, że świat można znowu ujrzeć w jasnych barwach, a sytuacje bez wyjścia praktycznie nie istnieją!