Wróżka Rumia

Od zawsze ludzie patrzyli w gwiazdy. Wiedzieli, że razem z kosmosem, stanowią oni jedność i że w gwiazdach zapisana jest nasza przyszłość. To były początki duchowość. Lecz tak jak powiedział filozof Heraklit: „wszystko płynie”, więc także i nasz sposób odczytywania przyszłości w sposób ewolucyjny się udoskonalił. W powieści „Alchemik” Paulo Coelho zawarł głęboką myśl, która brzmi: „Patrz na znaki…”. Przez wieki, różni alchemicy, wróżbici, czarownicy patrzyli na nie. Szukali regularności we wszechświecie. Wiedzieli, że wszechświat, pragnie ich czegoś nauczyć. Na wydarzenia można patrzeć dwojako: albo jako na zdarzenia przyczyna-skutek, albo jako jednoczesne wydarzenia, o różnej naturze, jednak zawierającą tę samą myśl. Ten drugi rodzaj postrzegania jest określany przez Junga, specjalistę w dziedzinie psychologii duszy, jako „synchroniczność”. Przychyla się do tego sposobu rozumienia wszechświata również współczesna fizyka kwantowa. To jak w pełni wykorzystać ową kwantową naturę rzeczywistości, pomogą Państwu zrozumieć nasi wróżbici.

Przekonaj się na ile nasi konsultanci, wraz ze swoją wiedzą, odgadną przyszłość, a na ile nasza wróżba otworzy Państwa umysł na nowe możliwości. Nasi specjaliści, by spełnić wymagania klientów z całego kraju, niekoniecznie są mieszkańcami Rumi. Usługa jest dyskretna i anonimowa, a co najważniejsze, w pełni profesjonalna. Więc dzwońcie Państwo. Zapraszamy.

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.