Wróżka Rybnik

Wizyta u wróżki i poznanie swojej przyszłości to cenny kierunkowskaz i potwierdzenie dla podejmowanych przez siebie decyzji. Do wróżek chodza wszystkie grupy społeczne, zarówno zwykli ludzie, politycy i prezesi wielkich międzynarodowych korporacji. Pragnienie poznania jutra jest w końcu w każdym z nas. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi osobami, które mogą pochwalić się licznym i wieloletnim doświadczeniem w ezoteryce. Nieustannie kontrolujemy jakość świadczonych przez naszych wróżnitów usług, dlatego jeśli szukasz wróżki z Rybnika i okolic to zapraszamy do skorzystania z naszych usług już dziś.

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Wróżka - Miasto Rybnik

Poznaj nas – strefatarota.pl to:

  • Miejsce gdzie spotkasz wyłącznie doświadczonych i sprawdzonych wróżbitów dostępnych zarówno z Rybnika, jak i z każdego innego miasta w polsce.
  • Miejsce gdzie zawsze podchodzimy do powierzanej sprawy w sposób indywidualny.
  • Miejsce, gdzie otrzymasz pomoc przez 24 godziny na dobę.
  • Miejsce, gdzie nie zostaniesz oszukany na pieniądze. Pobieramy wyłącznie opłatę za minutę połączenia i sms’a. Nie pobieramy żadnych innych ukrytych opłat.
  • Miejsce, gdzie będziesz anonimowy. Nie prosimy o podawanie swoich wrażliwych danych, jesteś w 100% bezpieczny. Możesz nam powiedzieć o wszystkim.

Jak skorzystać z naszych usług Online:

  • Wybierz dostępną wróżkę, z której pomocy chcesz skorzystać.
  • Wykonaj połączenie na podany numer główny, następnie podaj na klawiaturze swojego telefonu numer wewnętrzny z profilu wybranej wróżki.

To wszystko, system natychmiastowo połączy Cię z wybranym ekspertem. Już teraz móżesz mięć pomoc sprawdzonego i polecanego wróżbity bez wychodzenia z domu, przez 24 godziny na dobę.

Tarot Rybnik