Wróżka Słupsk

Pragniesz poznać swoją przyszłość, oczyścić aurę, czy przeanalizować problemy? Ludzie od wieków korzystali z wiedzy, doświadczenia i pomocy wróżek. Niegdyś nie było to tak proste, jak dziś – trzeba było udać się do wróżki samemu, co niekiedy łączyło się z daleką podróżą. Nie musisz już szukać wróżek i medium w swojej okolicy i spotykać się z nimi osobiście. Oferujemy Państwo szeroki wybór doświadczonych wróżek, z którymi możecie skontaktować się w domowym zaciszu.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz bać się o utratę anonimowości, oraz zyskujesz możliwość kontaktu z dowolną wróżką z całego kraju. Zobacz jak łatwo rozwiążesz problemy i dowiesz się co czeka Cię w kolejnych latach. Oferujemy Państwo szeroki wybór wróżek, które dzięki latom doświadczenia zgromadziły wiedzę na temat tarota, magicznych rytuałów i nie tylko. Z pewnością znajdziesz osobę, która sprosta Twoim potrzebom.

Przekonaj się, że świat wróżb i magii jest na wyciągnięcie telefonu. Wystarczy wysłać SMS-a, lub zadzwonić pod podany numer, do wybranej przez siebie wróżki – to naprawdę, aż tak proste! Sprawdź ofertę naszych wróżek i wkrocz w świat magii jeszcze dziś! 

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.