Wróżka Starogard Gdański

Czy przeznaczenie jest nieuchronne? Czy można na nie wpłynąć? A jeśli posiadając stosowną wiedzę postąpilibyśmy inaczej? Może zamiast ścieżki, która jest znana weszlibyśmy na inną? Zamiast tak, wybór pada na nie… albo odwrotnie. Wiedza o tym co właściwe, może zmienić całe życie. Czy rozkład arkanów tarota może uświadomić, jak decyzja będzie najlepsza? To dlatego, od zawsze korzystano z usług wróżek i wróżbitów. Wróżenie i tarot mają wielowiekową tradycję. Dzięki umiejętnościom profesjonalistów, można zajrzeć w przyszłość, ale także w głąb siebie. To oferta dla tych, którzy chcą dowiedzieć o sobie jak najwięcej i tych którzy chcą dowiedzieć się, czy obierają właściwe decyzje.

Karty tarota pokazują całą drogę człowieka. Dotykają każdego etapu życia. Pokazują przeszłość, teraźniejszość, przyszłość.

Dzięki wygodnej formule on-line zapewniamy bezpieczeństwo i anonimowość. Współpracujemy z najlepszymi z dziedziny ezoteryki z całej Polski. Z wiedzy wróżek i wróżów o wieloletnim doświadczeniu.

Przekonaj się co Cię czeka! A może nurtują Cię pytania odnośnie związku, biznesu, powodzenia finansowego? Nie zwlekaj. Możesz uzyskać odpowiedzi, które poprowadzą Cię właściwą ścieżką. Zapraszamy!

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.