Wróżka Tychy

W życiu każdego z nas pojawiają się trudne chwile, życie ciągle przystwarza nam licznych problemów. Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i drogowskazu na swojej życiowej drodze to warto wspomóc się pomocą i wiedzą wróżbity z wieloletnim doświadczeniem. Powiedz specjaliście o swoich problemach i utrapieniach. Porada może zmienić Twoje życie – zapytaj o pracę i finanse, związek, zdrowie oraz przyszłość. Nasze wróżki cechują się indywidualnym podejściem do każdego powierzonego im problemu. Uważamy, że umiejętność odczytywania przyszłości to prawdziwy dar, a dary otrzymujemy po to, by przy ich użyciu pomagać naszym bliźnim. Skorzystaj z usług naszych ekspertów już dziś i otwórz się na szczerą pomoc.

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Szukasz wróżki? Dobra wróżka Tychy

Tychy to piękne miasto, jednak dziś nie musisz już polegać na osobach wyłącznie z Twojego miasta. Usługi ezoteryczne świadczymy od lat z powodzeniem na odległość – nie zakłóca to swobodnego przepływu energetycznego, a wróżby z kart tarota to nasza pasja. Wróżby za pośrednictwem telefonu dają Ci wygodę, anonimowość i możliwość otrzymania pomocy z dowolnego miejsca na ziemi – zamów wróżbę już dziś. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi tarocistami działającymi na terenie całego kraju.

Tarot SMS – tani sposób na wróżbę

Ekspercką poradę możesz otrzymać również za pośrednictwem wiadomości SMS, jest to forma najbardziej ekonomiczna, wygodna i niewymagająca rozmowy. Warunkiem jej zadziałania, jest umiejętność zadania konkretnego pytania. Dzięki wiadomościom tekstowym możesz otrzymać sprawnie i dyskretnie pomoc wróżbity gdziekolwiek jesteś – nawet przed rozmową kwalifikacyjną bądź w trasie. Sprawdź nasze wróżby SMS już dziś!

tarot Tychy