Wróżka Warszawa

Pragnienie poznania przyszłości towarzyszy ludziom od wieków. Wiedza na temat tego, co się wydarzy, co nas spotka jest na tyle pociągająca, że ludzie korzystają z usług wróżbitów/ wróżek od zawsze. Poznanie przyszłości to często kierunkowskaz, potwierdzenie dla podejmowanych przez ludzi decyzji. Do wróżek chodzą tzw. zwykli ludzie, ludzie z pierwszych stron gazet, czy prezesi wielkich korporacji. Co ich łączy? Chęć zdobycia wiedzy, co będzie dalej… Jeśli i Ty chciałbyś poznać swoją przyszłość, polecamy Ci usługi naszej wróżki z Warszawy i okolic. Sprawdź nas.

Ponieważ satysfakcja klienta jest dla nas kluczowa, oferujemy usługi wyłącznie sprawdzonych i polecanych wróżek z Warszawy, jak i innych miast. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z dziedziny ezoteryki w naszym kraju. Z osobami, które mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tak specyficznej materii, jaką jest wróżenie i odczytywanie ludzkiej przyszłości. Wykorzystujemy między innymi karty tarota i karty klasyczne. Chciałbyś spróbować?

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Poznaj nas bliżej – strefatarota.pl to miejsce dla Ciebie, jeśli:

 • Szukasz profesjonalnej, doświadczonej i polecanej wróżki z Warszawy – i każdego innego miejsca. Nasz portal dba o każdego klienta, dlatego też nasze usługi dostępne są w formie online na terenie całego kraju, z każdego miasta w Polsce.
 • Zależy Ci na indywidualnym podejściu do Twojej osoby.
 • Chcesz poznać przyszłość, by podjąć właściwą decyzję, zastanowić się, w którym pójść kierunku, itp.

Wspomnieliśmy, że nasz zakres usług oferujemy na terenie całego kraju. Dzięki naszemu serwisowi online możesz skorzystać z porad ekspertów każdego dnia, o dowolnej porze. Wygodne, prawda? Mamy coraz mniej czasu, coraz więcej obowiązków, dlatego oferta wróżek online cieszy się u nas tak wielkim zainteresowaniem. Oferujemy lokalne usługi wróżek na telefon. Nieważne, czy mieszkasz w Warszawie, Gdańsku czy Lublinie. Czy szukasz sprawdzonej wróżki w tych czy innych miastach. Umożliwiamy Ci skorzystanie z naszych usług w każdym miejscu. Szybko, bez zbędnych formalności.

Wróżka Warszawa
Tarot Warszawa

Jak skorzystać z naszego serwisu? To proste, wystarczą dwa kroki:

 • Wybierasz wróżkę, z której usług chcesz skorzystać.
 • Łączysz się z nią za pomocą połączenia telefonicznego i podanego numeru wewnętrznego.

Ile razy szukałeś wróżki z Warszawy? Z Krakowa, innego miasta? Teraz nie ma znaczenia, gdzie jesteś, możesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa z każdego miejsca w Polsce. Wróżka na telefon 24 h czeka na Ciebie.

Zastanawiasz się , dlaczego wróżbiarskie usługi online są tak często wybierane przez klientów? To proste, zalet wróżek online jest kilka:

 • Wygoda – wystarczy usiąść w fotelu i zadzwonić.
 • Bezpieczeństwo – brak bezpośredniego kontaktu z wróżbitą, w obecnej sytuacji pandemicznej to ogromna zaleta.
 • Anonimowość – nie ma potrzeby podawania swoich danych.
 • Oszczędność czasu – nie trzeba nigdzie jechać.

Co nas wyróżnia na rynku usług wróżbiarskich?

 • Profesjonalizm – świadczymy usługi na najwyższym poziomie, mamy zespół sprawdzonych osób zajmujących się wiedzą tajemną.
 • Zaangażowanie – każdy klient jest dla nas tak samo ważny – pomożemy Ci wyjść z życiowych zakrętów, pokonać lęk, odzyskać spokój i życiową harmonię.
 • Brak ukrytych kosztów – jasno określona stawka za minutę połączenia telefonicznego.

Poznaj nas i przekonaj się sam, dlaczego zaufało nam już tylu klientów.