Wróżka Wejherowo

Tarot otoczony aurą tajemniczości, przez wiele wieków praktykowany i doceniany, uznawany za narzędzie do wróżenia lub medytacji. Praca z kartami wymaga niezwykłego doświadczenia, wiedzy, otwartości, dbałości o każdy szczegół w interpretacji rozkładu. Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość opowiedziana 22 kartami Arkanów Wielkich i 56 kartami Arkanów Małych.

Karty pozwalają ujrzeć prawdę, ukrytą w głębi każdego z nas, a dotarcie do niej, pozwala zrozumieć nasz los. Odpowiedź wydobyta przez rozkład kart to nie tylko opowieść o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. To także sposób na dotarcie do zakamarków duszy, wydobycia na światło dzienne głęboko skrywanych zranień. To sposób na rozwikłanie i wyprostowanie krętych ścieżek życia. Rozkład arkanów może poprowadzić nas w kierunku właściwej decyzji. Jeśli szukasz odpowiedzi dotyczącej sfery finansów, kwestii zawodowych, osobistych nie wahaj się. Przekonaj się co jest Ci pisane!

Z mądrości i doświadczenia ekspertów ezoteryki korzystano już od XIV wieku. Obecnie jest to o tyle wygodniejsze, że z usług można skorzystać w każdym miejscu Polski. Kontakt on-line to wygodne rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo i przede wszystkim anonimowość. Zapraszamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia najlepszych fachowców w branży ezoteryki!

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.