Wróżka Zielona Góra

Każdy z nas chce wiedzieć co przyniesie mu jutro… Podobne pragnienia mieli również pierwsi ludzie, dlatego mówi się, że korzystamy z usług wróżek praktycznie od zawsze. Wizyta u wróżki to wspaniały kierunkowskaz i wsparcie przy podejmowaniu trudnych decyzji. Jeśli chcesz poznać swoją przyszłość już dziś, to skorzystaj z usług wróżki Zielona Góra i okolic. Oferujemy usługi ezoteryczne za pośrednictwem telefonu na terenie całego kraju, a satysfakcja klienta jest dla nas kluczowa. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i doświadczonymi wróżbitami, którzy do odczytywania ludzkiej przyszłości wykorzystują między innymi karty tarota i klasyczne karty. Chcesz poznać swoją przyszłość już teraz? Sprawdź nasze usługi już dziś!

Profesjonalna pomoc za jedyne 4,92 zł /minuta i 3,69 zł /SMS

Barbara

Pasjonuję się numerologią, a z kart tarota wróżę od ponad 5 lat. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego i synchronizacji czakr. Gorąco zachęcam do współpracy.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Wykonuję oczyszczanie energii osób, pomieszczeń i zwierząt. Potrafię oczyścić karmę na podstawie imion i nazwisk. Zapraszam po pomoc dla siebie i Twoich bliskich.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Od kilku lat specjalizuję się w białej magii. Wykonuję rytuały miłosne, zdrowotne i finansowe. Wykonuję również rytuały na specjalne życzenie po rozpatrzeniu problemu.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Jesteś na życiowym zakręcie? Pomagam od lat znaleźć spokój i harmonię. W swojej pracy posługuję się kartami Cygańskimi i Runicznymi. Wykonuję również rytuały.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ewa

W mojej rodzinie wróży się od pokoleń. Jestem medium i potrafię poznać ludzkie problemy i ich przyczyny, staram się pomóc w pozyskaniu życiowej harmonii i szczęścia.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 05

Wyślij SMS o treści: STREFA.5(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ksymena

Karty tarota pozwalają odkryć nieznane. Skutecznie analizuję problemy w związkach,  pracy i wszelkie zmartwienia. Pokażę Ci nowe spojrzenie na dotychczasowe sprawy.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 06

Wyślij SMS o treści: STREFA.6(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jadwiga

Pomagam już od ponad 51 lat, dając rady i wskazówki, które ochraniają przed złym obrotem wydarzeń.
Uważam, że przyszłość nie jest ostatecznie przesądzona.

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 07

Wyślij SMS o treści: STREFA.7(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Noemi

Na co dzień pracuję z energią życiową i białą magią. Staram się rozwiązywać wszelkie problemy moich podopiecznych i wprowadzić w ich życie uśmiech i uwolnić od lęków.

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 08

Wyślij SMS o treści: STREFA.8(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Jesteśmy dla Ciebie, jeśli:

  • Szukasz pomocy u sprawdzonej i polecanej wróżki z Zielonej Góry jak i każdego miasta w Polsce. Dbamy o każdego naszego klienta!
  • Chcesz poznać swą przyszłość już dziś, bez wychodzenia z domu i czekania w korkach. Nasze usługi prowadzone są wyłącznie w formie online za pośrednictwem telefonów i SMSów, dzięki czemu jesteśmy dostępni dla Ciebie z każdego miejsca.
  • ⦁ Szukasz spokojnej rozmowy i indywidualnego podejścia do twoich problemów. Jesteśmy tu wyłącznie dla Ciebie, a Twoja satysfakcja to nasz główny priorytet.
Tarot Zielona Góra
Zielona Góra - wróżka i tarot

Jak połączyć się z wróżką?

  • Wybierz dostępnego wróżbitę odpowiedniego dla siebie, każdy wróżbita na naszej platformie posiada dedykowany profil, na którym znajdziesz wiele informacji o nim oraz opinie. Ułatwi Ci to wybór odpowiedniej osoby.
  • Zanotuj numer wewnętrzny. Numer wewnętrzny służy do przydzielenia połączenia wychodzącego z numeru głównego do odpowiedniej osoby. Numer wewnętrzny zawsze znajdziesz na profilu danego wróżbity.
  • Połącz się z numerem głównym. Po chwili system poprosi o podanie numeru wewnętrznego, wybierz zapisany wcześniej numer na klawiaturze/ekranie swojego telefonu.