9 Monet Tarot

9 Monet Tarot

9 Monet to karta, która zdecydowanie zwiastuje przychylność finansową. Świadczy o obfitości, luksusie, spokojnym i beztroskim życiu. Kobieta przedstawiona na karcie ciężką pracą stworzył dla siebie otoczenie, które idealnie odpowiada jego potrzebom i wreszcie może odetchnąć. Osiągnął sukces, jest niezależny, realizuje swoje plany i rozwija zainteresowania. Może okazać się jednak, że zbyt wysoka samoocena może odcinać ją od reszty świata. Musi uważać, aby nie zacząć bujać w obłokach, jeśli chce utrzymać swój status materialny. Mimo świetnych przewidywań finansowych, 9 Pentalki podejrzewa jednak problemy w sprawach sercowych. Może okazać się jednak, że osoba ta wcale nie szuka na razie drugiej połówki i podoba jej się życie poświęcone samej sobie.

W pozycji prostej

9 Denarów w pozycji prostej oznacza, że w najbliższej przyszłości możesz spodziewać się dużej poprawy sytuacji finansowej. Może to być porządna podwyżka lub awans w pracy, wygrana na loterii, lub otrzymanie sporego spadku. Będziesz mógł wieść beztroskie życie, przepełnione obfitością i satysfakcją. Bogactwo wystarczy Ci, aby być szczęśliwym, a przynajmniej z początku tak Ci się wydaje. Musisz pamiętać, że same pieniądze nie dają szczęścia i w pewnym momencie może zabraknąć Ci osoby, z którą będziesz mógł dzielić się dobrami materialnymi. Jest to karta spełnienia finansowego, jednak nie uczuciowego. Skoro masz zapewniony byt i nie musisz martwić się o pieniądze, nie zamykaj się przed innymi osobami, które również mogą przynieść Ci wiele szczęścia. W ogólnym znaczeniu jest to bardzo pozytywna karta, która przestrzega jednak przed samotnością.

W pozycji odwróconej

W pozycji odwróconej, 9 Monet opowiada o chciwości i materializmie. Może oznaczać nieuczciwość w pracy, kradzież, bądź nieczysty zysk. Ostrzega, abyś nie dał się wciągnąć w nieuczciwe transakcje. Prowadź swoje interesy legalnie, nawet jeśli oznacza to, że będziesz musiał odmówić sobie niektórych rzeczy. Musisz określić swoje priorytety i zasady, według których żyjesz. Trzymaj się nich, a unikniesz zejścia na przestępczą drogę.