Król Buław Tarot

Król Buław Tarot

Król Buław, karta znana także jako Król Kijów i Pałek, jest uosobieniem potęgi, siły i odwagi. W ogólnym kontekście zachęca do działania i realizacji własnych planów, marzeń i podjęcia ryzyka. Symbolizuje człowieka, któremu nie podoba się otaczająca go rzeczywistość i chce zmieniać ją na nową, na własnych zasadach. Karta Król Bułat przedstawia władcę siedzącego na tronie, odzianego w czerwono-złotą szatę, spoglądającego w prawą stronę. W prawej ręce trzyma buławę, czyli kij lub pałkę.

 Król Buław zwiastuje sukcesy na polu zawodowym, rozwój kariery i nowe wyzwania. W kontekście zdrowia przepowiada powrót sił witalnych i świeżą energię. W życiu uczuciowym podpowiada, aby podjąć ryzyko i wkroczyć w związek, ponieważ może okazać się on związkiem na całe życie. Jest uosobieniem idealnego i wymarzonego mężczyzny w wyobrażeniu wielu kobiet. Jeśli szukamy odpowiedzi na kluczowe pytania, Król Bułat przekonuje, że moc, którą w sobie mamy, pozwoli osiągnąć wszystkie zamierzone cele, a wokół nas są ludzie, którzy nam w tym pomogą. Karta zwiastuje miłe wydarzenie i pozytywną realizację planów.

W pozycji prostej

W pozycji prostej Król Buław niesie nadzieję i pozytywne przesłania. Przekazuje dobrą energię do działania i wiarę, że jesteśmy w stanie sprostać wszystkim przeciwnościom, które spotkają nas na naszej drodze do osiągnięcia wymarzonego celu. Król Bułat zachęca do słuchania głosu serca lub poradzenia się bliskiej osoby. Karta w pozycji prostej odzwierciedla osobę energiczną, dojrzałą, temperamentną, która wykazuje się inteligencją, siłą, charyzmą i przedsiębiorczością, a także ogromną motywacją w dążeniu do spełnienia marzeń i planów.

W pozycji odwróconej

W pozycji odwróconej Król Bułat określa nas jako osobę, która ciągle chce więcej, której nic nie pasuje, chce wszystko na już i nie docenia tego, co już ma. Symbolizuje człowieka wyniosłego, nietolerancyjnego i aroganckiego. Król Bułat w pozycji odwróconej przybiera odwrotne znaczenie – staje się tyranem, który sprawuje kontrolę nad ludźmi i sytuacją. Pokazuje, że brakuje nam energii i determinacji w dążeniu do osiągnięcia własnych celów i marzeń.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.