9 Buław Tarot

9 Buław Tarot

Karta najczęściej przedstawia mężczyznę, podejrzliwie spoglądającego w prawą stronę – na co? W rękach trzyma jeden z kijów, reszta z nich znajduje się za nim. Na jego głowie możemy dostrzec bandaż sugerujący niedawno przebytą walkę. Nie oznacza to jednak ostatecznego zwycięstwa, wręcz przeciwnie – sprawia wrażenie gotowego do działania. Buławy w tarocie odpowiadają w końcu za żywioł ognia, a więc symbolizują determinację i energią życiową.

W pozycji prostej

9 Buław mówi nam, że jesteśmy w połowie drogi do celu. Niedawne wydarzenia pozostawiły nas bez energii, z poczuciem, iż nie damy rady iść dalej, ale jednocześnie tak mało dzieli nas od celu. Aby go osiągnąć musimy wykrzesać z siebie resztki sił. Karta ta reprezentuje determinację, dyscyplinę, siłę do działania, nieugiętą walkę, ale również jej bolesne skutki. W miłości dla par oznacza dochodzenie do siebie po ciężkich czasach, niedawne konflikty. Dla singli z kolei, że wewnętrzne rany po poprzedniej relacji wciąż się goją i chociaż może wydawać nam się, że nigdy w pełni się nie pozbieramy – to tak naprawdę jedynie kwestia czasu. Ostrzega jednak, by być bardziej uważnym podczas wpuszczania nowych ludzi do naszego życia aby uniknąć sytuacji z przeszłości. W kwestii finansowej może mówić o niedawnych, nieplanowanych wydatkach które mogły nadszarpnąć nasz budżet. Jeżeli reprezentuje karierę, świadczy o zmęczeniu i potrzebie przerwy, oderwania się od obowiązków.

W pozycji odwróconej

Odwrócona karta 9 Buław reprezentuje porażkę, rezygnację, odpuszczenie w połowie drogi z powodu braku chęci i sił, frustrację. W tej pozycji mówi o załamaniu, gorszym okresie w naszym życiu z którego nie widzimy wyjścia, co niestety jeszcze bardziej nas przygnębia tworząc błędne koło. Może również świadczyć o tym, że staramy się z całych sił poprawić naszą sytuację, ale nie ważne jak bardzo próbujemy – wciąż nie widać żadnych efektów. W niektórych sytuacjach pokazuje nam, że nie uczymy się na własnych błędach i to dlatego wciąż znajdujemy się w podobnych okolicznościach.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.