Karta Tarota - Rydwan

Numer arkanu: XX
Znak artologiczny: Ogień
Litera herbajska: Szin

Rydwan Tarot

Rydwan to intensywność, ruch. Jest jak szybki podmuch wiatru w żaglach. Przyspieszamy oraz pędzimy do przodu. Tak pędząc niejednokrotnie, nie oglądamy się za siebie, opuszczamy przeszłość oraz niespecjalnie się nią interesujemy. Nie widzimy również „teraz”, ponieważ podążamy wprost do przyszłości. Powozimy znacznie, z wielką pewnością siebie. Liczy się jedynie wybrany kierunek. Ogólnie Rydwan symbolizuje ruch, więc jego znaczenie może również odnosić się do dokonywania zmian. Często zmiany dokonywane są w odpowiednim kierunku, jednak jeżeli obok w układzie są złe karty może wskazywać jakieś trudne oraz poważne zdarzenia. W każdym razie coś się zadzieje, powieje wiatr przemian. Więc musisz wziąć się za siebie i pokazać nie tylko sobie, ale również innym osobom, że możesz dokonać rzeczy naprawdę wielkich, a teraz jest na to odpowiedni moment, abyś mógł wziąć życie w swoje ręce i oczywiście zmienić je na lepsze.

Co znaczy karta Rydwan?

Rydwan oznacza siłę woli, chęci oraz podróż. Świadczy o tym, że człowiek jest w stanie zdobyć określone sobie cele, jeżeli włoży w nie choć minimalny wysiłek oraz niczym woźnica nada odpowiedni cel własnym poczynaniom. Pokazuje, iż człowiek gotów jest do wyjścia w podróż. Należy natomiast pamiętać, iż jego osoba dopiero wykształciła się oraz nie jest jeszcze sprawdzonym podróżnikiem. Nie jest także świadomy własnej nieświadomości o sobie samym, chociaż już może zdawać sobie sprawę z własnych wad. Nikt przecież nie jest doskonały oraz nieomylny, dlatego też uczymy się na popełnianych przez siebie błędach. Czasami takie nauczki są bolesne, ale wiele nam o nas mówią.

Co może znaczyć pojawienie się karty w rozkładzie

Sukces, powodzenie, wspierające sytuacje, kolejny czas w życiu, podróż, męska cielesność, gorący czas w życiu, przyspieszenie rozwoju sytuacji, ikra, entuzjazm, idea, progres, zmiana miejsca zamieszkania, wyprowadzka, wielki wysiłek fizyczny, zapowiedź spotkania odpowiedniego partnera dla samotnej kobiety, praca w ruchu, sukces, zawziętość, nowy pojazd.

Znaczenie karty Rydwan w miłości

W nawiązaniu do uczuć karta Rydwan może wskazywać na gorący, ognisty romans, niejednokrotnie połączony z potrzebą podróżowania do bliskiej osoby czy ze wspólną wycieczką. Może wskazywać na podróż poślubną. Karta owa pokazuje na wspólną ekscytację oraz pociąg płciowy. Znaczy zaangażowanie wewnętrzne oraz przezwyciężenie przeszkód w związku. Jeżeli natomiast relacja jest niezwykle kłopotliwa oraz nieudana, wyciągnięcie karty Rydwan może znaczyć zerwanie oraz zapoczątkowanie nowego związku.

Karta tarota Rydwan jako porada

Nie zwlekaj dłużej i zacznij kolejny etap. Zbierz w sobie całą niezbędną ci siłę, przypomnij sobie wszystko, co powinieneś wiedzieć o swej wartości oraz pewnie sięgnij po to, czego pragniesz. Jesteś w stanie zapanować nad biegiem wydarzeń, jeżeli będziesz skupiony na celu. Nie pozwalaj, aby twoje myśli oraz instynkty tobą kierowały. Będziesz musiał teraz zaryzykować czy ktoś w twoim życiu spróbuje coś dla ciebie. Zakładany rezultat tychże zadań jest dobry.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.