4 Buław Tarot

4 Buław Tarot

Jest to karta Arkan Małych. Przedstawia cztery buławy, na których umieszczone zostało zadaszenie. Dwie postaci, które się pod nim znajdują sprawiają wrażenie świętujących i celebrujących ważne wydarzenie. Za nimi można dostrzec innych ludzi oraz mury budynku. Na pierwszy rzut oka kojarzy się z radością, spokojem oraz poczuciem bezpieczeństwa, ponieważ czwórki uznawane są za najstabilniejsze karty całego Tarota.

Znaczenie karty w pozycji prostej

Karta 4 Buław w tej pozycji mówi przede wszystkim o stabilizacji, pracy dającej dużą satysfakcję, dobrej sytuacji rodzinnej i materialnej. Bardzo często jest ona kontynuacją planów, które pojawiły się przy karcie 3 Buław. Dla osób bez pracy oznacza, że w najbliższym czasie znajdą ciekawe zatrudnienie, z którego będą zadowolone. Może zwiastować awans, udział w ciekawym projekcie oraz ogólną satysfakcję z wykonywanych przez siebie obowiązków. Często kojarzona jest także z zakupem mieszkania lub budową domu oraz pracami z tym związanymi. Świadczy o tym, że udało się znaleźć swoje miejsce na ziemi i jest to czas na świętowanie tego wydarzenia.

4 Buław w prostej pozycji zawsze mówi o udanym życiu małżeńskim, szczęśliwej rodzinie oraz harmonii w relacjach z partnerem. Jest symbolem nadziei na lepsze jutro oraz pewności, że plany oraz marzenia zostaną zrealizowane w najbliższym czasie. Karta ta dla osób samotnych oznacza, że wkrótce spotkają na swojej drodze kogoś, z kim stworzą szczęśliwy, a przede wszystkim trwały związek.

Pozycja odwrócona

W negatywnym znaczeniu karta ta oznacza trudność z zakończeniem postawionych planów oraz brak satysfakcji z etapu w życiu, w którym się aktualnie znajduje. Może wskazywać na brak wsparcia i poczucia bezpieczeństwa zwłaszcza ze strony bliskich osób. Często jest oznaką przebywania w relacji, w której nie ma uczuć. Zwiastuje także problemy oraz nieporozumienia, które pojawią się w najbliższym czasie w związku. Jej znaczenie obrazuje również brak zdecydowania oraz gotowości na podjęcie działania.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.