Królowa Monet Tarot

Królowa Monet Tarot

Królowa Monet to karta ukazująca kobietę dojrzałą, świadomą swoich celów i chcącą korzystać z posiadanych dóbr materialnych. Mocno stąpa po ziemi i docenia to, na co sobie zapracowała. Potrafi dostrzec piękno, ale nie buja w obłokach. Żyje tu i teraz, więc dba o siebie, swoje otoczenie i swoich bliskich. Można ją porównać do roli matki, która ma pełną kontrolę i zachowuje idealny balans między swoim życiem zawodowym, a rodzinnym. Jest oddana i potrafi posłużyć dobrą radą, przez co stwarza przytulne i bezpieczne środowisko dla ukochanych osób. Karta ta zazwyczaj pozytywne znaczenie, szczególnie jeśli chodzi o finanse i stabilizację.

W pozycji prostej

Królowa Monet w pozycji prostej zachęca Cię do zainwestowania w swoją wolność – finansową, jak i duchową. Działaj celowo, bądź zdyscyplinowany, ale w swoich staraniach nie przestawaj myśleć o swoich bliskich i doceń to, co już masz. W miłości karta oznacza, że Wasz związek jest pełen miłości, ugruntowany i zgrany. Wasze uczucie jest pewne, a razem działacie jak naoliwiona maszyna. Oprócz tego Królowa zwiastuje pozytywne zmiany w pracy. Czeka Cię podwyżka lub awans. Podsumowując, Twoje życie ustabilizuje się. Jeśli pozwolisz mu płynąć z nurtem, w najbliższym czasie nie będzie czym się martwić.

W pozycji odwróconej

Twoja ambicja jest ogromna, uważaj jednak, aby zachować odpowiedni balans między pracą, a domem. W przeciwnym razie możesz doprowadzić się do pracoholizmu. Karta w odwrocie wskazuje również na możliwe problemy ze zdrowiem, szczególnie z kręgosłupem i stawami. U kobiet może byś też szczególnie związane z możliwością zajścia w ciążę i jej utrzymaniem. Postaraj się dbać o odpowiednią ilość ruchu i spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Odwrócona Królowa Monet może również ostrzegać przed skąpcem lub manipulantem, który wkrótce pojawi się na Twojej drodze. Uważaj na leniwych i powierzchownych ludzi, którzy tylko czekają na Twoje potknięcie. Możliwe też, że czeka Cię spotkanie z samolubem lub skąpcem, który może być wobec Ciebie podejrzliwy. Należy więc mieć się na baczności w kontaktach z ludźmi, szczególnie w pracy.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.