7 Buław Tarot

7 Buław Tarot

Siódemka buław ukazywana jest w tarocie w sposób niezwykle wymowny. Widzimy mężczyznę trzymającego kurczowo kij i wyraźnie szykującego się do obrony przed kimś lub przed czymś. Gdy przyjrzymy się uważniej, zauważymy, iż mężczyzna zilustrowany na karcie ma buty nie od pary. Być może założył je w pośpiechu, bo właśnie został zaskoczony niespodziewanym atakiem. Powszechnie zakłada się, że siódemka buław mówi o konieczności stawienia czoła ukrytym oponentom, przeszkodom, ludzkiej zawiści i zazdrości. Mówi o konieczności podjęcia rękawicy i stoczenia boju o własne przekonania i wartości. Zakłada niekiedy przymus stoczenia walki z przeciwnikami, którzy motywowani niskimi pobudkami postanowili nas zaatakować.

W pozycji prostej

W pozycji prostej siódemka buław mówi o naszej odwadze i determinacji, by pokonać zaistniałe przeszkody. Niesie nadzieje, że dzięki uporowi i walecznej postawie odniesiemy sukces. Na płaszczyźnie zawodowej czekają nas kłopoty ze współpracownikami lub szefostwem. Kwestie związane z urzędami również mogą nastręczyć nam problemów. W przypadku, gdy mowa o aspekcie miłosnym, osoby trzecie mogą wedrzeć się do naszego życia i próbować uwieść naszą drugą połówkę. Konieczność stoczenia walki z konkurentami stanie się faktem. Pozytywny aspekt tej karty sugeruje zwycięstwo za sprawą ducha walki, odwagi i stanowczości.

W pozycji odwróconej

Negatywny aspekt karty siódemki buław zapowiada kłopoty. Jeśli w układzie pojawia się siódemka buław w odwrocie, możemy być pewni kłótni i problemów. Pojawić się mogą przeszkody w dogadaniu się z partnerami życiowymi lub zawodowymi. Odwrócona karta symbolizuje kompletny brak wiary w powodzenie i niedobór sił, by podjąć walkę. W kontekście uczuć karta wspomina o poczuciu braku zaufania do drugiej połówki oraz szeroko pojętych kłopotach w relacji partnerskiej. Możliwe, że w sferę udanego pożycia wkroczy osoba trzecia, przez co będziemy odczuwać niepewność i zazdrość. Ów konkurent może próbować nam zaszkodzić w związku. Wiele jednak zależy od kart, które bezpośrednio sąsiadują z odwróconą siódemką buław.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.