8 Buław Tarot

8 Buław Tarot

8 Buław to karta, która według niektórych nie ma w sobie głębszego przesłania, określana jest mianem najbardziej oczywistych kart, jednak symbolizuje ogromną energię, jej przepływ i prędkość. Gdy na nią spojrzymy najczęściej dostrzeżemy osiem kijów wzniesionych ku niebu, na ich czubkach kule z których bije światło oraz niekiedy ptaki. Niektóre talie przedstawiają zaś 8 buław, jako pałki, które sprawiają nieodparte wrażenie ruchu. Karta symbolizuje gwałtowne zmiany i przepływ energii mobilizujący nieustannie do działania i realizacji założonych celów. Może odnosić się nie tylko do szybkości ruchu, ale również do procesów myślowych, które przepływają przez nasz umysł i stają się inspirujące oraz produktywne. Gwałtowne zmiany mają źródło w myśli, dają siłę napędową do wyzwolenia się z ograniczeń, ruszenia na przód i podjęcia działania w realizacji celów, które poprzez otwarcie źródła energii, okazują się być w zasięgu ręki. Karta oznacza osobę szczególnie komunikatywną, skorą do aktywności i zachęca do nieustannego poszukiwania nowych doświadczeń.

W pozycji prostej

8 Buław w pozycji prostej mówi o uwolnieniu, o wyzbyciu się ograniczających blokad i dynamicznym działaniu. Symbole odwagi i śmiałości w układzie związanym z finansami, zapowiadają czas intensywnej i burzliwej pracy, ale również zamknięcia problematycznych spraw. Karta jasno wskazuje na bardzo szybkie tempo działania zawodowego, które owocować będzie w liczne transakcje, podróże i spotkania z klientami. Zwiększenie zleceń i intensywność rozwoju wiązać się będzie z wkroczeniem na dobre tory, w których nie ma miejsca na bierność. 8 buław zapowiada polepszenie jakości komunikowania się i tym samym podniesienie wartości relacji międzyludzkich. Ogromna siła karty, która napędza szybki rozwój sytuacji oznaczać może w życiu osobistym zajście w ciążę, ślub lub u osób samotnych, gotowość na związek czy namiętny, burzliwy romans .

W pozycji odwróconej

8 Buław w pozycji odwróconej oznacza niepewność, niedbałość i może symbolizować deficyt odwagi, która powinna być motorem do podjęcia działania. Trud w przełamaniu barier, ograniczenia, wszystko to ma swoje konsekwencje, które powodują stagnację w sprawach zawodowych i związkowych. W związku może prowadzić do kłótni, zazdrości zaś osoby samotne będą cierpieć na brak miłości, a uczucia, które się u nich pojawią będą rozwijać się bardzo powoli. Wyrzuty sumienia, brak zaangażowania podczas komunikacji uniemożliwi rozwój i spowoduje zatrzymanie działania, z którym nic nie można zrobić. Przyspieszenie rozwoju wydarzeń w tej pozycji karty jest niemożliwe jednak nie jest to stała blokada energii, która będzie trwać wiecznie

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.