2 Monet Tarot

2 Monet Tarot

Karta ta pochodzi z rodziny Denarów. Liczba ta symbolizuje dwoistość sprawy, ponieważ przedstawia mężczyznę w stroju żonglera, który trzyma w dłoniach dwie monety. Tworzą one symbol nieskończoności co może świadczyć o posiadaniu ogromnych możliwości. Jego wyraz twarzy mówi o tym, że jest bardzo skupiony na tym co robi i nie widzi świata wokół siebie. Monety te są także symbolem trudności w podjęciu konkretnej decyzji, ponieważ mówi o ogromnym rozproszeniu. Karta 2 Monet oznacza także próbę zachowania równowagi przede wszystkim w sferze materialnej związanej z zarabianiem oraz wydawaniem pieniędzy.

W pozycji prostej

2 Monet w tej pozycji oznaczać może zmienną sytuację finansową, przez którą ciężko osiągnąć upragnioną stabilizację. Jest ostrzeżeniem przed lekkomyślnym wydawaniem pieniędzy oraz zaciąganiem niepotrzebnych kredytów i innych zobowiązań. Karta ta mówi także o pracy na dwa etaty. Radzi ona pytającemu, aby zaufał swojej intuicji i nie przepracowywał się, ponieważ zmęczenie znacznie utrudnia podejmowanie właściwych decyzji. Mówi również o tym, aby wyznaczać jasne granice i realizować postawione sobie cele w konkretnych ramach czasowych przed rozpoczęciem czegoś nowego. Można ją także intepretować w kwestii związku jako wskazówkę świadczącą o tym, że toczy się w nim pewnego rodzaju gra. Oznacza ona, że druga strona posługuje się powszechnie utartymi schematami, aby osiągnąć upragniony cel.

W pozycji odwróconej

Karta 2 Monet w pozycji odwróconej oznacza przede wszystkim trudności w aktualnej sytuacji finansowej oraz rozrzutność, przez którą ciężko zaoszczędzić nawet niewielkie sumy. Kategorycznie odradza ona zaciąganie kredytów oraz dokonywania jakichkolwiek transakcji finansowych, ponieważ będą one niekorzystne. Oznacza ona także kłopoty w relacjach biznesowych np. założenie niekorzystnej spółki. Odwrócona karta zawsze świadczy o trudności w podjęciu konkretnej decyzji i dokonania wyboru i wskazuje, aby rozpocząć pracę nad sobą w tej właśnie kwestii.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.