3 Pucharów Tarot

3 Pucharów Tarot

3 Pucharów to bardzo pozytywna karta w Tarocie. Jest symbolem nadejścia nowych, lepszych czasów. Dobry czas, świętowanie, radość z pozytywnego rozwiązania trudnych spraw, znalezienia wyjścia ze skomplikowanej sytuacji, szczęście. Może też oznaczać uroczystości rodzinne – ślub, narodziny dziecka, zaręczyny. Może też być wskazówką, by zacząć robić coś dla siebie i własnej przyjemności. Nie wstydzić się takiego działania, nie żyć tylko dla innych, rezygnując z własnych przyjemności. W pytaniach o to, jak ułożą się dane sprawy, może oznaczać przychylność losu, to, że wszystko ułoży się po naszej myśli. Ale może też oznaczać, że ktoś maskuje swoje prawdziwe uczucia, że pod maską uśmiechniętej, zadowolonej osoby kryją się ukryte problemy i smutek, o którym nie chce mówić.

Wiele zależy od tego, czy karta pojawiła się w pozycji prostej czy też odwróconej. Karta w pozycji prostej to same pozytywne informacje. Wszystko, co może w nas obudzić radość, uśmiech, dobre emocje.

Karta w pozycji odwróconej może oznaczać, że dana osoba nadużywa przyjemności życia. Nie traktuje swojego życia zbyt serio. Ulega pokusom, uzależnieniom, tkwi w złym związku, w złej pracy. Nie widzi lub nie chce widzieć, że sprawy życiowe przybrały lub mogą przybrać bardzo zły obrót. Odsuwa to od siebie. Może także oznaczać nagłe i zaskakujące sytuacje na przykład przypadkową ciążę. Ostrzega przed mało poważnym podejściem do życia i swoich spraw.

3 Pucharów jako rada

Jasny sygnał, by przestać widzieć wszystko w czarnych barwach. Dostrzec pozytywy swojej sytuacji. Docenić życie, nie schodzić z obranej drogi, bowiem problemy pozytywnie się rozwiążą, a wkrótce będzie dużo lepiej.

3 Pucharów w odniesieniu do osoby

Pozytywna, fajna osoba. Bardzo przyjazna, charyzmatyczna, interesująca. Może jednak też oznaczać osobę, która lubi imprezować, zbyt luźno podchodzi do życia.

3 Pucharów w sferze uczuciowej

Może oznaczać nadchodzącą miłość. Związek. Ślub, Macierzyństwo. Pozytywne wydarzenia. W pytaniach o życie towarzyskie, może oznaczać spotkania w gronie przyjaciół, poznanie ludzi, którzy zmienią nasze życie, z którymi miło będzie spędzać czas.

3 Pucharów w sferze zawodowej

Spokój lub okazje do świętowania. Znalezienie zatrudnienia lub trzymanie dotychczasowej pracy, awans, podwyżka. Zawieranie nowych transakcji, podpisywanie umów, dobre perspektywy na przyszłość. W zależności od zadanego pytania, może też oznaczać nagły przypływ gotówki – dotacje, nagrody. Okazje do świętowania, zadowolenie z pracy.

3 Pucharów w pytaniach o zdrowie

Problemy z narządami płciowymi.

3 Pucharów jako karta dnia

Dobry, pozytywny dzień. Nic złego się nie wydarzy. Dzień, w którym może pojawić się okazja do świętowania. Pozytywne niespodzianki, fajne wydarzenia, radosne chwile.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.