Giermek Pucharów Tarot

Giermek Pucharów Tarot

Karta Paź Kielichów, często nazywana także kartą Giermek Kielichów, to symbol osoby, która nie posiada dużego doświadczenia życiowego, co może być jej wadą ale i ogromną zaletą. Jako osoba bez doświadczenia nie podchodzi do życia czy osób z dystansem, wynikającym z wcześniejszych negatywnych doświadczeń. Ocenia świat może nieco naiwnie ale dobrze. To symbol osoby bardzo wrażliwej emocjonalnie i polegającej na swojej świetnej intuicji. Może też oznaczać osobę, która nie do końca potrafi znaleźć się w danej sytuacji i wykorzystać szans, jakie się przed nią otwierają.

Paź kielichów może oznaczać nowy początek w sferze uczuciowej lub renesans związku i pokonanie trudności, jakie się w nim pojawiły. Swego rodzaju nowy etap związku, nowy i lepszy rozdział.

Giermek Kielichów może być też symbolem konieczności otwarcia się na życie, nauki, uczenia się czegoś nowego. W odpowiedzi na niektóre pytania, może także oznaczać konieczność zaufania sobie i wybrania tego co podpowiadają przeczucia, bowiem podpowiadają rzeczy słuszne i warte zainteresowania.

Przy niektórych pytaniach może też oznaczać sprawę, o której zapomnieliśmy a może powrócić ze zdwojoną siłą. Często też oznacza dobre pomysły, które warto wprowadzić w czyn.

Karta w pozycji prostej

Jasny symbol osoby ciepłej, przyjaznej, nieco uduchowionej, łagodnej i romantycznej. Człowieka, którego warto polubić a może i pokochać. Kogoś, przy kim żadna chwila nie jest straconą.

Karta w pozycji odwróconej

Może oznaczać osobę, która ma problemy z emocjami, kogoś, kto żyje marzeniami, koncentruje się przede wszystkim na sobie i swoich planach, jednak nie potrafi działać na tyle dobrze, by bez problemu je realizować.

Paź Kielichów w pytaniach o osobę.

Symbolizuje osobę z małym doświadczeniem życiowym, jednak chętnie chłonącą wiedzę, uczącą się czegoś nowego. Chcącą poznawać świat. Osobę wrażliwą, co przejawia się zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Ze swoją wrażliwością dobrze pochodzi do świata, łatwo jednak ją zranić. Kogoś, kto idąc przez życie kieruje się intuicją. Osobę pozytywną, dobrą, jednak nieco naiwną.

Paź Kielichów w pytaniach o sferę uczuciową

Dobre wiadomości. Szansa na nowy związek lub dobre relacje w związku istniejącym. Może symbolizować narodziny potomka. Generalnie bardzo pozytywne wydarzenia.

Paź Kielichów w pytaniach o pracę

Dobre wiadomości. Poprawa sytuacji finansowej. Stabilna pozycja w pracy, nowe szanse. Pań Kielichów może oznaczać znalezienie nowej pracy.

Paź Kielichów w pytaniach o zdrowie

Może nawiązywać do chorób wielu dziecięcego lub chorób, które pojawiły się dawno temu. Niekiedy ostrzega przed problemami natury emocjonalnej lub problemami z psychiką. Czasem oznacza choroby banalne, takie jak przeziębienie czy katar.

Paź Kielichów jako karta dnia

Dobry dzień, w którym wszystko się uda. Nie będzie w nim nieprzewidzianych i negatywnych zdarzeń. Może oznaczać dobre wiadomości w sferze uczuciowej, wyznanie miłości. Oznacza też szansę uzyskania pomocy od osób, które nam dobrze życzą.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.