Rycerz Pucharów Tarot

Rycerz Pucharów Tarot

Młody posłaniec – rycerz na białym koniu, trzymający kielich. Koń reprezentuje zawsze siłę i przypływ energii, kolor biały natomiast jest symbolem czystości, duchowość i światłości. Rycerz reprezentuje mądrość, która pomaga przezwyciężyć nawet największe życiowe przeszkody. Romantyczny, pełen uwielbienia, zachwytu, marzycielski, z pasją i namiętnością opowiada o swojej miłości na śmierć i życie. Ale nie dajmy się zwieść – ten wspaniały rycerz to także kapryśny wizjoner, nieco naiwny, bez kontroli nad słowami i emocjami.

Zawsze jednak niesie ze sobą nowe możliwości – odpowiedni wybór drogi życiowej.

Karta Prosta Rycerz Pucharów – rady:

  • Miłość – dla osób samotnych oznacza możliwość poznania kogoś lojalnego i oddanego, kto odwzajemni nasze uczucia. Zauroczenie przyjdzie szybko, realizuj się więc uczuciowo i korzystaj z każdej chwili.
  • Twoja praca i finanse – wszystko w tych sferach posunie się naprzód, spłacisz długi i inne zobowiązania, jeśli je posiadasz, ponadto możesz otrzymać propozycję pracy, długo wyczekiwanego awansu, sukcesu. Kieruj się instynktem i intuicją – dobrze Ci podpowiadają.
  • Zdrowie – zdrowie jest najważniejsze – nie musisz się o nie obawiać. Jeśli chorujesz przewlekle, możesz liczyć na szybką poprawę swojego stanu i samopoczucia.

Karta Odwrócona Rycerz Pucharów – rady:

  • Miłość – nie zakochuj się od razu w nowo poznanej osobie, która złoży Ci romantyczną propozycję, to zapewne mrzonki, rozkocha Cię w sobie i porzuci, będziesz bardzo rozczarowany. To bezwzględny manipulator, oszust i kłamca, przy nim czeka Cię porażka uczuciowa. Korzystaj więc z życia i ciesz się nim, nie poszukuj ideału, to jeszcze nie jest czas na dozgonny uczciwy, szczery i uczuciowy związek. W małżeństwie może oznaczać zdradę.
  • Finanse i praca – nerwowość i zbyt emocjonalne podejście do wykonywanych obowiązków, nieodpowiedzialne plany i agresja w działaniu. Uspokój się i wyhamuj swój przerost ambicji.
  • Twoje Zdrowie – dbaj o siebie, aby nie popaść w różnego rodzaju uzależnienia, w najbliższym okresie możesz mieć problemy emocjonalne, związane z psychiką. Rycerz Pucharów może wskazywać także na choroby zakaźne i układu moczowo-płciowego.

Podsumowując

Rycerz Pucharów w położeniu prostym oznacza kierowanie się instynktem i intuicją przy rozwiązywaniu problemów, wytrwałością w dążeniu do celu, a także silną wolę. W położeniu odwróconym – oszust, kłamca, na którego trzeba uważać, bo zawiedzie Cię w każdej sferze życia i zwiastuje same problemy.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.