4 Pucharów Tarot

4 Pucharów Tarot

4 Puchary, to jedna z kart koloru kier, czerwieni oraz róż. Zodiakalnymi znakami żywiołu wody są Ryby, Skorpion i Rak. Na karcie, możemy dostrzec, siedzącego na ziemi w pozycji skrzyżowanej, mężczyznę w otoczeniu 4 pucharów. Dlatego tradycyjnie uważa się, że karta ta wskazuje zawsze na osobę i dręczący ją problem.

4 Puchary, wchodzą w skład Arkan Małych, które odpowiadają za nasze życie, ale i to, co wymaga w nim wprowadzenia zmian. Wskazują skrajności, dwa przeciwstawne sobie, emocjonalne bieguny i podpowiadają jak mamy sobie z nimi poradzić. Pogodzić “czarne z białym”, by dzięki temu odzyskać życiową równowagę i kontrolę nad swoimi sprawami.

Pozycja prosta

Pozycja prosta, karty 4 Pucharów w Tarocie, obejmuje takie uczucia, jak smutek, żal, niechęć, strata, troska, rozterka, niepewność, wahanie, rozczarowanie, znudzenie, wypalenie, brak czy też znużenie. To niezadowolenie wywołane brakiem czegoś, luka, pustka, strata.

Ta karta to rozterka, wewnętrzne rozbicie i walka z samym sobą. Poszukiwanie nowego sposobu na życie. 4 Puchary w pozycji prostej, oznaczają niestety to, że nie potrafisz jak do tej pory, czegoś ważnego docenić. Tym czymś jest coś, co jest ci dane lub już to posiadasz, ale nie obdarzasz tego w odpowiedni sposób wymaganą uwagą, by mogło to działać na twoją korzyść. W swojej pozycji prostej i pierwszym znaczeniu, 4 Puchary, mówią o pogoni za czymś, czego jest ci aktualnie brak. Jednocześnie wahasz się co do tego, czym to, czego tak bardzo potrzebujesz, właściwie jest. Dręczy cię pustka i wypalenie. Ta karta, wskazuje właśnie na ten nieprzyjemny dla ducha stan emocjonalny. Czujesz się rozgoryczony tym, co do tej pory udało ci się osiągnąć, ale nie wiesz jak mógłbyś sobie z tym uczuciem poradzić. Przed tobą, zaistniał rodzaj punktu krytycznego i znalazłeś się na życiowym rozdrożu, pozbawiony wskazówek, w którą stronę mógłbyś się udać.

Pozycja odwrócona

Pozycja odwrócona, karty 4 Pucharów, jest dla nas sprzyjająca. Oznacza odzyskanie życiowej radości, poczucia sensu i zadowolenia. Przy takim jej położeniu, możesz liczyć na wygraną w czekającej cię w najbliższym czasie, przyszłości. W walce z niepewnością i codziennymi rozterkami, odzyskasz utraconą pewność siebie. Z upływem czasu, pogodzisz się z żalem i odczuwaną wewnętrzną pustką. Podejmiesz także poszukiwania, w celu nadrobienia i uzupełnienia odczuwanych przez siebie braków. Uporanie się z palącą żądzą zaspokojenia niedoborów, na nowo sprawi, że umocnisz swoją życiową pozycję i ostatecznie odzyskanie kontrolę nad własnym życiem.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.