Królowa Mieczy Tarot

Królowa Mieczy Tarot

Pseudonim Królowej mieczy to Królowa Lodu, gdyż kobieta będąca na tronie z mieczem wydaje się zamknięta oraz surowa. Z innej strony, jest ona natomiast kobietą, więc znakiem dobroci. Ma ona dwie zatem strony: jasną oraz ciemną. Nie funkcjonuje pod wpływem emocji oraz niejednokrotnie charakteryzuje ją duży spokój. Nie pozwoli się nikomu podporządkować, jest silna, wytrwała oraz wytrzymała na przeszkody losu. Mnóstwo doświadczyła w życiu, natomiast doświadczenia uczyniły ją silniejszą. Jest również oschła, krytyczna, zamknięta w sobie, natomiast choćby ostra.

Królowa mieczy – pełne znaczenie karty

Królowa Mieczy jest niesamowitą istotą. Z jednej strony chodzi do pedantyzmu, z innej hamuje samą siebie stałymi regułami, jakich przestrzegania wymaga nie jedynie od siebie, jednak także od pozostałych. Karta owa przedstawia atrakcyjną dziewczynę w niebieskiej szacie, mającą w rękach miecz. Królowa Mieczy odnosi się do osoby, do jakiej należy podchodzić z pewną miarą rezerwy. Może ona być bezwzględna oraz lekceważy tych jacy nie kierują się regułami, jakie sama uznaje oraz jakich przestrzega.

Królowa mieczy w pozycji prostej

Jeśli w Tarocie wypada prosta karta Królowa Mieczy to sygnał, iż w sytuacji, o jaką pytasz może być zaangażowana kobieta o cechach Królowej Mieczy czy także sama sytuacja nosi znamiona owej karty. Królowa Mieczy to symbolika każdego typu dyscypliny, porządku i reguł. Karta nakazuje myślenie analityczne, natomiast niepozbawione własnej intuicji. Królowa Mieczy dobrze załatwia formalne sprawy, dobrze radzi sobie w rozmowach i jest niezwykle racjonalna, natomiast również umie planować działania własne i pozostałych. Karta zaprasza do bycia niezależnym i asertywnym.

Królowa mieczy – odwrócone znaczenie

Odwrócone znaczenie Królowej Mieczów polega na tym, iż możesz myśleć za dużo sercem oraz nadmiernie angażujesz się psychicznie we własną aktualną sytuację. Musisz rozpocząć myśleć bardziej obiektywnie, gdyż twoje emocje mogą cię sprowadzić na manowce. Przeznacz trochę czasu na przyjrzenie się sprawie przy wykorzystaniu rozmaitych faktów oraz wykorzystaj głowy, by osiągnąć jaśniejszy obraz tego, co właściwie się dzieje. Jedynie wówczas możesz zdecydować, jaki winien być twój kolejny krok.

Karta Królowa Mieczy wygląd

Na karcie, widzimy Królową, jaka siedzi na tronie. Tron jest obficie dekorowany, rzeźbiony. Na głowie Królowej leży piękna korona, natomiast w lewej ręce, miecz. Królowa kieruje dłoń do przodu, zaprasza, aby podejść oraz przekazać jej własne troski i zamierzenia. W zależności od talii, królowa może siedzieć w chmurach.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.