As Buław Tarot 

As buław (pałek) to karta pełna ognia. Ogień to ogromna siła, to niesamowite fascynacje, które czasem mogą spalić na popiół. Wywołać zagubienie się w działaniu bez zastanawiania, w miłości.

As buław zapewnia dużą moc sprawczą. To fakt, iż jest ona szkodliwa. Natomiast znaczenie Asa buław brzmi: nie bój się! Choćby jeśli myślisz, iż coś jest trudne- to podejmij ryzyko. W pełnych pytaniach o konieczność objawia, iż wchodzisz w kolejny etap.

Karta tarota: As Buław. Znaczenie oraz interpretacja

As Buław w tarocie oznacza ideę, pracę, postępowanie, poczucie mocy oraz energii. To zalążek czegoś innego w naszym życiu, wyraz żywotności, niezwykle duża aktywność. Może odkrywać innowacyjny projekt, do jakiego zabieramy się z pewnością siebie oraz z niewątpliwym przeświadczeniem, iż da nam sukces.

Oznacza także przyjęcie nowej pozycji, nabranie zdrowia oraz energii, oraz silną aktywność erotyczną. Mówiąc wprost: As Buław to coś, co nas interesuje oraz pobudza, więc także karta ma duże znaczenie w relacjach emocjonalnych, świadczy o pożądaniu i zdobywaniu kogoś/czegoś.

Co znaczy karta As Buław ?

As Buław informuje, iż człowiek znalazł w sobie potrzebę wprowadzenia zmian do własnego życia. Może to wychodzić z jego niespełnienia, z poczucia, iż pragnie zmienić świat lub także z pragnienia porzucenia obecnego życia. Czuje napływ siły, dzięki której jest w stanie rozpocząć kolejne działanie czy zacząć nową działalność. As Buław mówi o tym, iż każdy człowiek ma możliwość, by poddać się impulsowi oraz uniesieniu, jakie gwarantują mu rozpoczęcie zmian.

Pozycja prosta

Karta As Buław w prostej pozycji to zawsze odpowiedni prognostyk na najbliższą przyszłość lub także dobra odpowiedź na zadane pytanie. As Buław w pozycji prostej może zatem świadczyć o początku jakiegoś działania czy podjęciu pewnego zagrożenia, jakie się finalnie opłaci. Karta As Buław sugeruje na dużą siłę oraz energię, więc wróży szczęście w sprawach potrzebujących dużego hartu ciała oraz ducha. As Buław sugeruje na przypływ sił, pewność siebie i fizyczne zdrowie.

Pozycja odwrotna

W sprawach międzyludzkich zapowiada czyhające za rogiem problemy i opóźnienia. Karta jest szczególnie negatywna dla osób samotnych, zwiastuje trudności ze znalezieniem i utrzymaniem nowej relacji. Może zwiastować szybko wypalające się uczucie nowych kochanków. Zapowiada zwątpienie i brak sił. Karta radzi, aby odczekać omawiane problemy i oszczędzać swą energię w oczekiwaniu na lepszy etap swojego życia.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.