4 Monet Tarot

4 Monet Tarot

Karta 4 Monet, podobnie jak wszystkie Tarotowe Czwórki jest kartą stabilizacji, która nie lubi zmian. Karta Czterech Monet mówi o osiągnięciu szczęścia za bardzo wysoką cenę, wskazuję na obawy przed utratą tego co już się ma oraz radzi, aby pamiętać o tym, że wszechświat da nam wszystko, czego potrzebujemy. Ukazuje osobę przywiązaną do rzeczy materialnych, niechętnie dzielącą się z innymi tym co ma. Taka osoba żyje w ciągłym strachu przed utratą swojego dobytku. Cały czas znajduję się na etapie zachłannego gromadzenia dóbr, co nie pozwala jej cieszyć się z tego co posiada. Od strony wizualnej karta przedstawia mężczyznę kurczowo trzymającego złote denary. Potocznie karta 4 Monet nazywana jest także jako „skąpiec”.

W pozycji prostej

4 Monet w pozycji prostej wskazuje na stabilność finansową oraz zawodową, a także zysk i osiąganie wyznaczonych celów. Symbolizuje też umiejętność zarządzania finansami oraz równowadze pomiędzy wydawaniem a oszczędzaniem. Jeśli chodzi o uczucia jest to karta pokazująca brak spontaniczności w związku, chorobliwą zazdrość oraz oziębłość spowodowaną brakiem pewności co do szczerości uczuć ze strony partnera. Wskazuje jednak również na pozostanie w stałej, stabilnej relacji. Karta symbolizuje miejsca takie jak dom, czy ziemia, takie, w których ludzie mają poczucie stabilności, czują się bezpiecznie. Karta Czterech Monet może mówić o problemach zdrowotnych oscylujących wokół układu kostnego – szczególnie kręgosłupa, a także o kłopocie z przemianą materii oraz możliwości występowania zaparć.

W pozycji odwróconej

4 monet w pozycji odwróconej mówi o skąpstwie i chciwości, wskazuje na osobę, która żyje tylko dla swoich pieniędzy oraz dóbr materialnych. Wskazuje na moment w życiu człowieka, w którym stara się on za wszelką cenę zachować to co już zdobył, jednocześnie nie jest on z tego w pełni szczęśliwy, podobnie jak z tego w jakim miejscu i sytuacji życiowej się znajduje, jednak nie potrafi tego zmienić. Może zwracać uwagę na problemy finansowe lub prawdopodobieństwo utraty pracy. Karta symbolizuje także strach przed kradzieżą, a w związku – przed otwarciem się.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.