Król Mieczy Tarot

Król Mieczy Tarot

Król Mieczy oznacza płomienną część żywiołu powietrza. Jest huraganem oraz burzą. Wyraża duży manewr, jaki z pozoru wydaje się prosty do opanowania. Astrologicznie włada od 20 stopnia Byka do 20 stopnia Bliźniąt. Dobrymi zaletami takiej osoby są aktywność oraz sprawność, natomiast również delikatność oraz wiedza. Król Mieczy jest wytrzymały, łagodny, brawurowy, natomiast w tym samym czasie staje się ofiarą myśli, jaka stanowi dla niego tylko wenę pozbawioną refleksji.

Król mieczy – uniwersalne znaczenie karty

Król Mieczy jest znakiem w pełni dojrzałego intelektu. Jest osobą porywającą oraz otwartą. Ma wielką władzę – jego słowo stanowi prawo, jego poglądy nie ulegają obiekcjom. Karta przedstawia dorosłego mężczyznę, siedzącego na tronie w niebieskich szatach oraz mającego w ręce miecz. Król Mieczy jest usposobieniem bezdyskusyjnego wzoru oraz rozumie rzeczy. Jest skuteczny oraz może utrzymywać porządek oraz pokój. Ceni wiedzę oraz może stawiać potrzeby pozostałych nad swymi. Jest rodzajem badacza, jaki może zmieniać świat na bazie własnych doświadczeń, analiz oraz wysuwanych wniosków.

Karta tarota Król Mieczy. Znaczenie oraz interpretacja

Karta tarota Król Mieczy to niewielkie ukazanie postaci mającej wysoką pozycję osiągniętą dzięki dużym intelektualnym możliwościom. Król Mieczy to zimna osobowość, pozbawiona emocji. Rządzi własnym środowiskiem, bowiem może je sprawdzać. Na wszystko spogląda negatywnie oraz przenikliwie – charakteryzuje go obiektywizm, jednak jedynie zewnętrzny. Manipuluje swoimi oponentami, aby zachowywali się tak, jak sobie tego życzy. Momentami sprawia wrażenie, jakby czytał ludziom w myślach. Energia owej karty świadczy o ciekawym docieraniu do prawdy, ostrym (od)cięciu, jakie jest na pewnym stopniu moralne. Jako rada świadczy o tym, aby być dyplomatą, nie dać się ponieść emocjom. W nawiązaniu do miłości Król Mieczy może znaczyć, iż możny, uparty mężczyzna może być częścią twojego scenariusza.

Król Mieczy w pozycji prostej

Dobre znaczenie Króla mieczy to to, iż zdobędziesz kolejne siły oraz chęć, jaką możesz wykorzystać na swobodnie wybrany oraz istotny dla ciebie cel. Poza tym, to także czas, w jakim pojawi się jakaś dobra sposobność. Kolejna praca, dom do nabycia, spadek, natomiast może awans? Miej oczy szeroko otwarte, aby tego nie przeoczyć! Gdy pytasz o zdrowie, możesz narzekać na różnorodne choroby, jednak wszystko zależy od tego, jakie karty sąsiadują z królem mieczy. Miłość? Odetniesz własnego pasożytniczego partnera czy w końcu spojrzysz na oczy oraz porzucisz własną niezaspokojoną miłość, na cześć wolności, oraz niezależności i bycia zadowolonym człowiekiem.

Znaczenie karty w pozycji odwróconej

Odwrócona 8 mieczy to niezwykle dobra karta! To ten czas w życiu, kiedy widzisz własne ograniczenia i chcesz wreszcie się z nich uwolnić. Natomiast bowiem na karcie 8 Mieczy ograniczasz tylko i wyłącznie sam siebie to rozwiązanie jest dokładnie na wyciągnięcie dłoni. Odwrócona 8 Mieczy to uwolnienie się z ciężkiej sytuacji materialnej i zrzucenie pewnego ciężaru wewnętrznego oraz emocjonalnego.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy za jedyne 4,92zł/minuta i 3,69zł/SMS

Barbara

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 01

Wyślij SMS o treści: STREFA.1(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Tatiana

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 02

Wyślij SMS o treści: STREFA.2(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Beata

Status:

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 03

Wyślij SMS o treści: STREFA.3(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.

Ariela

Status: Dostępna

Numer: 708770101

Wewnętrzny: 04

Wyślij SMS o treści: STREFA.4(Twoje pytania i data urodzenia) na numer 7336.